in , ,

The Elder Scrolls: Blades 2019’a Ertelendi!

Son zamanlarda gündeme oturmayı başaran Fallout 76’nın geliştirici şirketi Bethesda’nın Elder Scrolls serisine ait bir mobil oyun olacak The Elder Scrolls Blades ilk olarak E3 2018’de tanıtılmıştı. Elder Scrolls macerasını mobil platformlarda da yaşayabilmemizi sağlayacak bu oyunun çıkış tarihi 2018’den 2019’a ertelendi.

Bethesda’nın popüler serilerinden olan The Elder Scrolls, yeni oyunlarını çıkarmaya hazırlanıyor. E3 2018 Bethesda konferansının sonlarına doğru çok kısa bir teaser gösteren Bethesda, The Elder Scrolls 6’yı resmi olarak onaylamıştı. Elder Scrolls’a ait başka bir tanıtımda haberimizde bahsi geçen The Elder Scrolls Blades olmuştu. Başta biz oyuncuları heyecanlandıran fragmanı, sonradan mobil olacağı açıklanan oyunun değeri sonra gözümüzde ani bir düşüş yaşamıştı. Oyuncular açık dünyada kendisini kanıtlamış serinin, bu mobil oyunda açık dünya özelliğini kaybetmesine neden olacağını bildiğinden, hayal kırıklığına uğramıştı. Bethesda konferansında Elder Scrolls serisine ait en heyecanlandıran gelişme şüphesiz The Elder Scrolls 6’nın onaylanmasıydı. Bahsi geçen The Elder Scrolls Blades, pek fazla konuşulmadı yani.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  HONOR 20 Yaz Bitmeden Türkiye'de Kullanıcılarla Buluşuyor!

The Elder Scrolls’un resmi twitter sayfasında geçtiğimiz gün paylaşılan gönderi ile, oyunun çıkış tarihinin 2019’un başına ertelendiğini öğrendik. Paylaşılan gönderide yazanlar ise şunlar:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Kingdom: Classic Steam'de Ücretsiz Oldu!

‘’The Elder Scrolls Blades, IOS ve Android cihazlar için 2019’un başlarında çıkış yapacak. Oyunu oynamanız için inanılmaz heyecanlıyız. Playblades.com adresinden hala erken erişime kayıt yapabilirsiniz.’’

The Elder Scrolls:Blades’in erken erişimine kayıt yapmak için buraya tıklayabilirsiniz. Siz oyunun ertelenmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Total War: Attila Steam’de %80 İndirime Girdi!

Anthem’in Kapalı Alfa Tarihi ve Sistem Gereksinimleri Açıklandı!