in , ,

The Elder Scrolls VI Onaylandı!

 

 

Microsoft’un gerçekleştirdiği muazzam bir konferansın ardından geç saatlerde yapılan Bethesda konferansı açıkçası umduğum gibi geçmedi. Geçen sene yeni yapımlarda hikayenin önemli olacağını belirten Bethesda bu sene Fallout gibi köklü bir serinin yeni oyunun sadece online olacağını açıkladı. Sıkıcı geçen bu konferansın sonlarına doğru umutsuz bir şekilde yayını kapayacakken birden ultra kısa bir teaser yayınlandı. Vee evet, The Elder Scrolls VI duyuruldu. Bethesda, oyunun geliştirilmeye başlanacağını açıkladı. Oyunun çıkış tarihini açıklamak henüz çok erken olur ancak tahminde bulunmak gerekirse 2020 yada 2021 gibi bekliyorum ben oyunu. Hep birlikte neler olacağını göreceğiz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Quantum Error Xbox Series Konsollarına da Gelecek!

Konferansta The Elder Scrolls VI’nın dışında, The Elder Scrolls Blades adlı mobil oyun tanıtıldı ve bir adet oynanış videosu gösterildi. Yani artık mobil platformlardan da Elder Scrolls oynayabileceğiz. Oyun ilk tanıtıldığına ”Oha Elder Scrolls VI geliyor ulan” diye sevinmiştim ancak işin öyle olmadığını öğrendiğimde hayal kırıklığına uğradım. Yine de Bethesda oyunculara bir iyilik yaparak Elder Scrolls VI’yı konferansın son dakikalarında gösterdi. Açıkçası güzel bir fragman ve oynanış beklerdim ancak oyunun daha başındalar olsa gerek ki hazırlanan video ultra kısaydı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Red Dead Redemption 2 Online'da Para Hilesi Bulundu!

Oyun ile alakalı başka herhangi bir bilgi verilmedi. Dediğim gibi henüz oyunla ilgili daha fazla bilgi almak için çok erken. Umarım yakın zamanda The Elder Scrolls VI ile alakalı çok daha fazla bilgi öğreniriz. Siz ne düşünüyorsunuz? Skyrimden sıkıldınız mı? Oyun çıkınca alıp hunharca oynayacak mısınız? Değerli görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: 25TL Değerindeki TOXIKK Ücretsiz Oldu!

ASSASSIN’S CREED ODYSSEY TANITILDI!