in , ,

The Game Awards’ta Cyberpunk Hakkında Bilgi Edinebilecek Miyiz?

The Game Awards 2018 7 Aralık Cuma günü gerçekleştirilecek. Birçok oyun ödül alacak ve oyunlar hakkında yeni bilgiler edinebileceğiz. CD Projekt RED’den en çok beklediğimiz şey Cyberpunk 2077 hakkında açıklama yapmaları ancak topluluk yöneticisi Marcin Momot’un resmi twitter hesabından paylaştığı bir gönderi tüm bu beklentileri suya düşürdü.

CD Projekt RED’in topluluk yöneticisi Marcin Momot, resmi twitter hesabından The Game Awards hakkında açıklama yaptı. Yaptığı açıklama Cyberpunk hakkında bilgi almak isteyen tüm oyun camiası tarafından üzüntüyle karşılandı. The Game Awards’ta Cyberpunk hakkında yeni bilgiler edinmeyi isteyen oyuncuların istekleri maalesef bu Game Awards’ta gerçekleşemeyecek. Resmi twitter hesabından Cyberpunk adına açıklama yapmayacaklarını açıklayan Marcin Momot’un gönderideki ifadeleri şu şekilde:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Journey'in Steam İçin Çıkış Tarihi Belli Oldu!

‘’Bu yıl The Game Awards’ta çıkış yapacakları ve duyuruları görmeyi dört gözle beklemekteyiz ancak biz hiçbir şey göstermeyeceğiz. Cyberpunk için daha fazla detayı hazır olduğunda paylaşacağız.’’

Bu mesajdan sonra umutlarımız suya düştü. Cyberpunk E3 2018’in en çok konuşulan oyunu olmuştu. Cyberpunk ile ilgili yeteri kadar bilgi edinemeyen oyuncular, The Game Awards’tan yeni bilgiler edinebilseydi, çok memnun kalacaklardı. Umarız en yakın zamanda Cyberpunk 2077 hakkında yeni bilgiler alabiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tekken 7’ye Gelecek Negan Karakteri İçin Oynanış Videosu Yayınlandı!

Remedy’nin Yeni Oyunu Control İçin 4K Görseller Paylaşıldı!