in , , ,

The International Bu Sene Yeraltından Çıkıyor!

The International, Dota 2 için düzenlenen ve dünyanın en büyük ödül havuzuna sahip turnuvalardan biri. Her sene farklı bir tema ile karşımıza gelen The International, bu sene yeraltı temasını kullanacak.

Açıklanan bu temayla birlikte Koleksiyoncunun Zulası hazinesi için de Valve, atölye çalışmalarını beklediğini duyurdu.

Amacımız hem volkanik kayaçlardan inşa edilmiş Aziyog şehrinde hem de Yarıkgölge Harabelerinin altında yatan spor tarlalarında yabancı durmayacak ögeleri koleksiyona dahil etmek.

Topluluk sanatçılarının yaptığı setleri bu hazine içerisine eklemeyi düşünen Valve, sanatçıların yaptığı setleri kabul etmeye başladı. Yeraltı temasında tasarımları bekleyen Valve, bu çalışmaları değerlendirecek ve seçtiği birkaç seti Koleksiyoncunun Zulası hazinesine ekleyecek. Atölye çalışması için başvurular 13 Mayıs Pazar gününe kadar sürecek. Yaptığınız çalışmaların kabul görmesi için etiket olarak “Collector’s Cache 2018” etiketini seçmiş olmanız gerekiyor.

ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

Yazar: Fatih Dedeli

Selamlar. Adım Fatih. 18 yaşında, sizler gibi normal bir insanım. Sitede her türlü haber, inceleme, güncelleme arasında takılan biriyim. İndie oyunları AAA oyunlara tercih ederim çünkü daha yaratıcılardır.

PUBG | 23 Mart Güncelleme Notları | Etkinlik Modu!

TI8 Öncesi Son Bir Major Turnuva Daha: China Dota 2 SuperMajor!