in ,

The Last Of Us II İçin Yeni Bir Fragman Yayınlandı

Selamlar Only A Gamer takipçileri. Playstation Exclusive oyunlar arasından en çok tanınanlar ve beğeni alanlardan biri olan The Last Of Us’ın devam oyunu olan The Last Of Us Part II’nin ilk fragmanı geçen yıl yayınlanmıştı ve gayet ilgi gördü. 2. fragmanı sabırsızlıkla beklerken bu hafta Paris’te düzenlenen Paris Games Week etkinliğinde The Last Of Us Part II’nin fragmanı yayınlandı ve çoğu seyirciyi tatmin etti.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Dying Light 2 Türkçe Olarak Gelebilir!

Fragman açıkça söylemek gerekirse vahşet içerikli bir fragman olmuş. Asılan, zorla işkence edilen insanlar, uzuvları kopanları görmek mümkün. Yani bu demek oluyor ki yeni oyunda vahşet kaçınılmaz olacak ve büyük bir düşmana karşı savaşacağız. Naughty Dog ilk oyundan sonra büyük bir ilgi görmüş ve oldukça övülmüştü. İkinci oyun da oldukça insanın ilgisini çekmiş durumda.

İlk oyunda yer alan Joel’un yanında bulunan Ellie bu oyunda büyüyecek ve bizlere daha farklı bir maceraya sürükleyecek. Oyunda, ilk oyunda da yer alan Joel karakteri de bulunacağının bilgisi var. Oyun 2018 yılında piyasaya sürülecek ancak tam bir tarih verilmiş değil. Bakalım Naughty Dog bu oyunda da ilgiyi çekmeyi başarabilecek mi?

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Animus Projesi'nden İmza Kampanyası: Vampire the Masquerade Bloodline Türkçe Olsun!

Siz yeni oyun hakkında ne düşünüyorsunuz ve çıkınca almayı düşünüyor musunuz? Yorumlarda belirtmeyi unutmayın, sağlıcakla kalın efendim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

ANİME İNCELEMELERİ #10 – Kakegurui

EA Sports, UFC 3’ü Duyurdu!