in , ,

The Last of Us: Part 2’nin Yeni Türkçe Dublajlı Fragmanı Yayınlandı!

PlayStation 4 Exclusive denince akla gelen ilk oyunlardan birisi olan ve Naughty Dog tarafından geliştirilen The Last of Us’ın büyük bir heyecanla çıkış yapması beklenen The Last of Us: Part 2 adlı yeni oyununun yeni fragmanı Türkçe dublajlı olarak yayınlandı. Detaylar haberimizde.

Naughty Dog tarafından geliştirilen The Last of Us ilk olarak 2013 yılında piyasaya çıkmıştı. Ardından oyuncuların büyük ilgisi sonrası PlayStation 4 için Remastered versiyonuyla geri dönen oyunun ikinci oyunu merakla bekleniyordu. Doğrulandıktan sonra büyük bir hype treni oluşturan oyunun geçtiğimiz hafta yeni çıkış tarihi belli olmuştu. O yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PlayStation Plus Collection'da Yer Alacak Tüm Oyunlar!

The Last of Us 2 Hikayesi

Büyük bir heyecanla beklenen The Last of Us Part 2‘nin hikaye fragmanı Türkçe dublaj seçeneğiyle paylaşıldı. The Last of Us Part 2, ilk oyundan beş yıl sonrasını konu alıyor ve Ellie, Joel ile birlikte bir kasabada yeni bir hayata başlıyorlar. Ancak işler beklenildiği gibi gitmiyor. Ellie, büyük bir intikam savaşına giriyor. Fragmanda Joel’i yakından görme fırsatı buluyoruz. Oldukça yaşlanmış ama hala gideri var gibi duruyor hatta gitar bile çalıyor. Ellie artık büyümüş ve genç ve vahşi bir kız olarak büyük bir savaşa girecek. Yeni eklenen karakterlerimiz ile bu maceraya tanık olacağız.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Death Stranding'ten Yeni Oynanış Videosu ve Fragman! | Gamescom 2019 Basın Özel Günü

The Last of Us 2 Türkçe Dublajlı Fragmanı

The Last of Us: Part 2, 19 Haziran 2020‘de Türkçe dublaj seçeneğiyle PlayStation 4 özel olarak çıkışını yapacak. İşte yayınlanan yeni fragman videosu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Geçtiğimiz Ay Türk CS Camiasında Neler Yaşandı?

Assassin’s Creed Valhalla’nın İlk “Oynanış Fragmanı” Paylaşıldı!