in ,

The Last of Us Part II Yeni Çıkış Tarihi Açıklandı!

Yayıncı SONY Interactive Entertainment The Last of Us Part II’nin çıkış tarihini 3 hafta erteledi.

Yayıncı SONY Interactive Entertainment The Last of Us Part II’nin çıkış tarihini 3 hafta erteledi. 29 Mayıs 2020‘de çıkması planlanan oyun COVID-19 virüsünün dünyayı etkilemesi sebebiyle bilinmeyen bir tarihe ertelenmişti hatta ön sipariş verenlere paraları geri ödenmişti. Sony tarafından yapılan açıklamayla beraber The Last of Us Part II’nin yeni çıkış tarihi belirlendi.

The Last of Us Part 2 ne zaman çıkacak?

Sony’nin yaptığı son açıklamaya göre post apokaliptik bir dünyada geçen The Last of Us Part 2, 19 Haziran 2020’de çıkacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Take-Two Oyunları Film Olabilir

The Last of Us Part II‘nin yanında Ghost of Tsushima de ertelendi o yazımıza buradan ulaşabilirsiniz. Sony Interactive Entertainment‘ın Küresel Stüdyolarının patronu Hermen Hulst, Ghost of Tsushima ve The Last of Us Part II‘nin yeni çıkış tarihleri ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:

“Küresel dağıtımın biraz rahatlamış olduğunu gördüğümüze göre The Last of Us Part II ve Ghost of Tsushima‘nın yeni çıkış tarihlerini doğrulayabiliriz. Corona virüsü koşullarında bitiş çizgisine ulaşmanın kolay bir durum olmadığını bildiğimizden Naughty Dog ve Sucker Punch Productions ekiplerini tebrik ediyor ve teşekkürlerimi sunuyorum. İki ekip de birinci sınıf deneyimler sunmak için çok sıkı bir şekilde çalıştı ve oyunlar birkaç ay içinde piyasaya sunulduklarında sizlerin ne düşündüğünü görmek için sabırsızlanıyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

105 ₺’lik Total War: Shogun 2 Steam’de Ücretsiz Oldu!

Ghost of Tsushima Ertelendi!