in , ,

The Last of Us Part II PlayStation Mağazasından Kaldırıldı!

PlayStation Exclusive denince akla gelen ilk isimlerden birisi olan The Last of Us oyununun devam oyunu The Last of Us Part II, Covid-19 Coronavirüs nedeniyle süresiz bir şekilde ertelenmişti. Ne zamana ertelendiği bilinmeyen oyun, PlayStation Store mağazasından kaldırıldı. Detaylar haberimizde.

Naughty Dog tarafından geliştirilen PlayStation Exlusive oyunu The Last of Us ilk olarak 14 Haziran 2013’te PlayStation 3 için yayınlandı. Daha sonra Remastered sürümü ile PlayStation 4’e de gelen oyun oldukça beğenildi ve Naughty Dog bu kaliteli oyunun devam oyununu yapma kararı aldı. Yeni oyunda ilk oyundan çocuk olarak tanıdığımız Ellie’nin genç bir kız olmuş halini oynayacağız. Ellie, Joel tarafından yetiştirildiği için oldukça vahşi ve güçlü bir kız olacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ghost of Tsushima Ertelendi!

Oyunun yapım aşaması tamamlanmasına rağmen satış kısmında Covid-19 Coronavirüs nedeniyle sıkıtnılar olacağı için Naughty Dog oyunu süresiz bir şekilde erteleme kararı aldı. Oyunun ne zaman çıkacağı belli değil. Dijital satış konusuna ise Naughty Dog sıcak bakmıyor. PlayStation 4 kullanıcılarının gözden çıkarılamayacak bir kısmı hala kutulu oyun oynamaya devam ediyor ve sadece dijital satış durumu Naughty Dog’a zarar verebilir. Oyun ertelendikten sonra da PlayStation Store’dan kaldırıldı. Bunun yanında Iron Man VR’da ertelendi ve mağazadan kaldırıldı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Borderlands 2 VR Tanıtımı Yayınlandı!

Siz oyun hakkında ne düşünüyorsunuz? Merak edenler için birkaç fragman videosu sizlerle:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Saints Row: The Third Remastered Duyuruldu!

Yeni Başlayanlar İçin Valorant Ajan Rehberi ve Yetenekleri