in , ,

The Last of Us Part II’nin Oynanış Videosu Yayınlandı!

Naughty Dog tarafından geliştirilen, Playstation 4 Exclusive oyunlarının en başarılı yapımlarından olan The Last of Us’ın ikinci oyunu yolda! Sony’nin E3 2018 konferansı tek kelimeyle harikaydı. Bütün E3 boyunca en çok Sony ve Microsoft’un konferanslarını beğendiğimi söyleyebilirim. Sony’de exclusive olarak çok güzel oyunlar tanıttı bizlere. Bunlardan en çok beklediğim de ilk oyununu aşırı beğendiğim The Last of Us’tı. Gerçekten beklediğime değdi diyebilirim. Bizlere yaklaşık 12 dakikalık mükemmel bir oynanış videosu sunuldu ve gözlerime inanamadım. Şu ana kadar E3’te izlediğim en iyi oynanış videosuydu sanırım.

Videoda Ellie ile korkusuzca aksiyonun içine dalıyoruz. Joel tarafından çocukluktan beri yetiştirilen Ellie, dövüşmeyi, savaşmayı ve silah kullanmayı en iyi şekilde öğrenmiş ve düşmanlarına korku salıyor. Bunun yanında Ellie’nin ergenliğe girmesiyle beraber Cinsel eğilimleri farklı yöne kayıyor ve bir kızla ilişkiye başlıyor. Bu oyunun ne kadarlık bir kısmında bizlere gösterilecek bilmiyoruz ama biz Ellie’yi savaş alanlarında görmek istiyoruz. O Joel babanın yetiştirdiği muhteşem kızı, dövüşürken görmek istiyoruz. Dövüş mekanikleri, grafikler, atmosfer, fizikler o kadar iyi ki ağzınız açık bakıyorsunuz adamlar bunu nasıl yapmış diye. Naughty Dog bu işi biliyor bunu ben kaç seneden beri savunuyorum. zaten adamlar Playstation Exclusive oyunlarının babalarını yapıyorlar. Uncharted ve The Last of Us  bu iki oyun zaten Exclusive oyunları denince akla gelen ilk iki isim. Mükemmel bir oynanış videosu olmuş ve dikkatimi çeken bir şey daha oldu. Bu oyunda Ellie ile gerçekten vahşi bir aksiyona gireceğiz. Diğer oyundan daha vahşi, saldırgan ve acımasız bir oynanış stili bizi bekliyor olacak gibi. O küçük kızın büyük bir savaşçı haline gelmesi gerçekten sizi aşırı gururlandırıyor. Peki nerede bu kızın ustası? Evet Joel baba nerde arkadaş? Maalesef fragmanda Joel ile alakalı hiçbir şey göstermediler ancak Ellie’nın yanına gelen bir Asyalı bir arkadaş ”Senin yaşlı adam da çok sıkıyor bizi.” demişti. Buradan Joel’un oyunda olacağını anlıyoruz ancak Joel mantıklı düşünürsek Ellie bu kadar büyümüşken, baya yaşlanmış olsa gerek ki oyun içinde onu pek göremeyeceğiz sanırım. Umarım beklentilerimizi en iyi şekilde karşılar The Last of Us Part II

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yeni Gears of War Oyunu: Gears 5

Oyunun çıkış tarihi ile alakalı herhangi bir bilgi verilmedi yani bu demek oluyor ki oyunun çıkışına daha çok var ancak şimdiden beni aşırı heyecanlandırdı diyebilirim. Son olarak belirtmek isterim ki oyun dediğim gibi Playstation 4 Exclusive olarak piyasaya çıkacak. O zaman buyursunlar, yaklaşık 12 dakikalık bu muhteşem oynanış videosu ile sizleri baş başa bırakıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

CS:GO 13 Haziran 2018 Güncellemesi

Death Stranding’in Oynanış Görüntüleri Sonunda Gösterildi!