in , ,

LOLLOL

The Mandalorian’ın 2.Sezon Tarihi Açıklandı!

Star Wars evreninde geçen bir hikayeyi anlatan ve Disney + özel olarak yayınlanmış The Mandalorian dizisinin 2.sezon tarihi resmi olarak açıklandı. Açıklama, Star Wars resmi Twitter hesabından paylaşıldı. Detaylar haberimizde.

İlk bölümü 12 Kasım 2019’da yayınlanan ve Star Wars hayranları için oldukça ilgi çekici bir çıkış yapan The Mandalorian, Jedi’nin Dönüşü döneminden beş yıl sonra gerçekleşen ve Yeni Cumhuriyet’in ulaşamayacağı yerlerde bir Mandaloryalı ödül avcısının hikayesini ve yaşadığı maceraları anlatıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  ADATA Taşınılabilir 8 TB Depolama Birimi HM800 Modelini Duyurdu!

Merakla beklenen 2.sezonun tarihi ise Twitter üzerinden izleyicilerle paylaşıldı. The Mandalorian’ın yeni sezonu olacak 2.sezonu, 30 Ekim 2020’de başlayacak. 2.sezon 8 bölümden oluşacak ve bizlerin karşısına çıkacak. Hikayenin Baby Yoda’nın geleceğine odaklanması ve diziye yeni karakterlerin gelmesi beklentiler arasında.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Star Wars Rise of Skywalker Fragmanı Yayınlandı!

Bakalım The Mandalorian, 2.sezonu ile beklentileri karşılamayı başarabilecek mi? The Mandalorian’ın 8 bölümlük 2.sezonu Disney + platformu üzerinde 30 Ekim 2020 itibariyle başlayacak.

Siz The Mandalorian ve yeni sezonu hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LoL 10.18 Yama Notları Özeti | Efekt ve İstemci Güncellemeleri

Crysis Remastered PC Sistem Gereksinimleri Açıklandı!