in , ,

The Outer Worlds’un Nintendo Switch Sürümü Çıktı!

Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen ve Private Division tarafından yayınlanan RPG oyunu The Outer Worlds‘un ertelenen Nintendo Switch sürümü tarihi sonunda geldi çattı. The Outer Worlds Nintendo Switch’e çıktı! Detaylar haberimizde.

25 Ekim 2019 tarihinde piyasaya çıkan The Outer Worlds, 2019 yılının en iyi RPG oyunlarından birisi olarak değerlendiriliyor. Çıkışının ardından piyasada büyük ses getirmeyi başarmış  The Outer Worlds, şu ana kadar PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows platformları için çıkışını yapmıştı. Geliştirici ekip Nintendo Switch sürümünün de yolda olduğunu açıkladıktan sonra belirlenen tarihin gündemde olan Koronavirüs nedeniyle Haziran’a ertelendiğini Twitter üzerinden açıklamıştı. Haziran ayı geldi ve belirlenen 5 Haziran tarihinde The Outer Worlds çıkışını yaptı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Blair Witch'in Nintendo Switch İçin Çıkış Tarihi Açıklandı!

Oyunda galaksinin en uzak ucuna bağlı koloni gemisinde kaybolup uyandığımızda kendimizi Halcyon kolonisini yok etme tehditi içinde buluyoruz. Dünyayı derinlemesine keşfederken aynı zamanda derin bir komplonun ortasında kalıyoruz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yenilenen Silahlarıyla H1Z1 Eylül Güncellemesi

Çıktığı 2019 yılında birçok ödül alarak kendini kanıtlamış FPS Bilim kurgu türündeki RPG oyunu The Outer Worlds şu anda Nintendo Switch için satın alınabilir durumda. Eğer Nintendo Switch sahibiyseniz bu eşsiz deneyimi kaçırmayın.

Siz The Outer Worlds hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar bölümünde bizlerle paylaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

EA Play Live 2020 Ertelendi!

Command & Conquer Remastered Collection Çıkışını Yaptı!