in , ,

The Walking Dead Eski Telltale İle Bitecek

Telltale Games ekibinin ne halde olduğunu bilmeyen pek kalmamıştır. Şirket iflasını açıkladıktan sonra Netflix ile anlaşmalı projelerini bitirip şirketin faaliyeti durduracağını açıklamıştı. Fakat Skybound Games son yaptığı duyurularda The Walking Dead: The Final Season’ı tamamen bitirmek istediklerini ve bununla birlikte oyunu eski Telltale Games çalışanları ile birlikte yapmak istediklerini belirtti.

Yapılan açıklamalara göre yetkili ekip %100 eski Telltale çalışanlarından olacak. Eğer ki eski çalışanlardan birinin yeri doldurulamazsa o zaman TT ekibi dışında birilerine daha bakmaya başlayacaklar. Detaylar hakkında çok bir bilgi verilmese de ekibin tamamı şu an için Skybound Games ile çalışıyormuş gibi görünüyor. Howe’ın açıklamalarına göre insanlar projelerden vazgeçip çıktıkları için bu tamamıyla Telltale’den Skybound’a bir geçiş olmayacak. Howe’un açıkladığı gibi geliştirme ilerledikçe ”millet projeler arasında yuvarlanıp git gel yapacak”.”Bu da demek oluyor ki şu an başka birşeylere yuvarlanmak üzere olan insanlar mevcut”

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Will Smith, I Am Legend'a Geri Dönüyor!

Duyurular yapılmış olsa da ekibin tam olarak ne zaman toplanacağı, ne kadar sürede oyunun devamı geleceği ve oyunculara sunulacağı henüz netleştirilmedi. Genel anlamda bilinen tek şey, hikayenin aynı olacağı ve değişmeyeceği yönünde oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Warframe Yeni Genişleme Paketi Kasım Ayında Çıkıyor

Battlefield V’te Nazi Bir Askeri De Yöneteceğiz!