in , ,

The Walking Dead: The Final Season İçin Yeni Fragman Geldi!

Şirket olarak büyük sıkıntılar sonucu iflas eden Telltale Games, The Walking Dead: The Final Season’ın son iki bölümünü geliştirememişti. Bunun üzerine yarım kalan işi Skybound Games devralmıştı ve The Walking Dead: The Final Season için kısa da olsa bir teaser fragman paylaşıldı.

Seçim odaklı hikaye oyunlarıyla tanıdığımız, ABD merkezli video oyun geliştirici şirket Telltale Games’in geliştirdiği The Walking Dead serisi; oyuncular tarafından oldukça sevilmişti. Sezon sezon çıkan oyunun son sezonu için çalışmaya başlayan Telltale Games, 14 Kasım 2018’de resmi olarak iflas ettiğini açıkladı ve aramızdan ayrıldı. Oyunun yarım kalmasını istemeyen şirket, Skybound Games ile anlaşarak oyunun tamamlanması için çalışmalara devam edilmesini sağladı. Geliştirici şirket Skybound Games, oyun için kısa bir teaser fragmanını YouTube kanalından biz oyuncular ile paylaştı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Super Mario Odyssey'in Switch'te Kapladığı Alan NBA 2K18'in Kayıt Dosyası Kadar!

The Walking Dead: The Final Season’da Clementine’ın yarım kalmış hikayesi tamamlanıp son noktaya varacak. Biraz daha büyüyen Clementine ile yaşadığımız bunca acı ve olaydan sonra hikayemizin sonuna doğru büyük bir maceraya dalacağız. Yayınlanacak olan üçüncü bölüm 15 Ocak 2019’da bizlerle birlikte olacak. Son bölüm olacak 4. bölüm içinde herhangi bir çıkış tarihi bilmiyoruz. O zaman buyursunlar, işte yayınlanan teaser fragman:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Hangi Oyunların Kitabı Olduğunu Bilebilecek Misin?

Xbox Game Pass’e Bu Ay Gelecek Oyunlar!