in , ,

THE WALKING DEAD’İN KÖTÜ ADAMI NEGAN TEKKEN 7’YE GELİYOR

İşte o adam! AMC’nin en ünlü dizilerinden biri olan The Walking Dead’in 6. sezonunun sonunda gördüğümüz o psikopat Negan. Çok kısa bir sürede izleyicilerin ısındığı, The Walking Dead’in kötü adamı Negan, sevilen dövüş oyunu Tekken 7’ye 2. sezon ile birlikte geliyor. Gelen karakterler arasında Anna Williams ve Lei Wulong da yer alıyor.

KATSUHIRO HARADA: ”NEGAN BİR DÖVÜŞÇÜ İÇİN ÇOK GÜÇSÜZ”

Negan’ı oyunda görmek isteyen Tekken 7 fanları, geçtiğimiz yıldan beri oyunun yapımcısı Katsuhiro Harada’ya Twitter üzerinden isteklerini belirtmekteydi. Nisan 2017’de bu isteklere Katsuhiro Harada, Nisan 2017’de Twitter üzerinden yanıt vermişti. Yanıtında bunun güzel bir fikir olduğunu ve Negan’ın tarihi bir kötü karakter olduğunu ancak bir dövüşçü olarak çok güçsüz kalacağını açıklamıştı ve istekleri reddetmişti.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Project Cars 2 (4K Özellikli Oyun Kendini Gösterdi)

Bunun üzerine hayal kırıklığına uğrayan Tekken 7 fanları için güzel bir haber sonunda geldi. Negan, Anna Williams ve Lei Wullong ile birlikte Tekken 7’nin 2. sezonunda yer alacak ancak bu üç karakter şu an için ilk açıklanan karakterler. Tekken 7’ye daha bir sürü karakter eklenecek gibi duruyor ancak şimdilik bu kadarını biliyoruz. Tekken 7 için yayınlanan fragmanda karakterlerin tanıtımını görüyoruz ve bu da demek oluyor ki Katsuhiro Harada, Negan için düşündüklerini bir kenara atıp karakteri oyun içine eklemeye karar vermiş. Sadece fanların istekleri yüzünden mi yoksa daha fazla ilgi görmek için mi tam olarak bilmiyorum ancak The Walking Dead ve Tekken 7 sevenler için mükemmel bir haber olduğunu söylemeliyim. Henüz 2. sezonun çıkış tarihi belli değil ancak çok yakında Tekken 7’nin 2. sezonu bizlerle birlikte olacak. Buyursunlar o zaman işte Neganlı Tekken 7 fragmanı:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

LoL: 8.15 Yama Notları

PUBG Güncelleme Notları 3 – 7 Ağustos 2018