in , ,

The Witcher Dizisinde Dijkstra’yı Oynayacak Aktör Belli Oldu!

Kitaplarıyla ve oyunlarıyla öne çıkan The Witcher serisi için yeni hamlelerden birisi de dizisi oldu. Netflix tarafından hazırlanan The Witcher dizisi, 20 Aralık 2019‘da ilk bölümünü yayınlandı ve 8 bölümlük ilk sezonunu tamamladı. İkinci sezon hakkında yeni bilgiler almaya devam ediyoruz. The Witcher’ın 2.sezonunda Dijkstra karakterini canlandıracak aktör belli oldu. Detayler haberimizde.

Senaryosu Lauren Schmidt Hissrich tarafından yazılan The Witcher dizisi ilk sezonunu başarıyla tamamladı ve oldukça olumlu geri dönüşler aldı. Yapımcılar, ikinci sezonda bütçenin daha da arttırılacağını, büyü konseptinin daha fazla ele alınacağı ve Geralt’ın aksiyon ve sign kullanma sahnelerinin artacağını açıkladı. Aktörler hakkında bilgiler de gelmeye devam ediyor. Kitap ve oyunlardan da tanıdığımız Redanya Krallığı‘nın başında olan Sigismund Dijkstra’yı canlandıracak aktör, Lucifer ve Hobbit ile tanıdığımız Graham McTavish olacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Game of Thrones 8. Sezon 1. Bölüm İncelemesi (Spoiler İçerir)

The Witcher dizisinin ikinci sezonu 2021 yılı içerisinde çıkacak. The Wİtcher dizisi hakkında yeni bilgiler gelmeye devam ettikçe, güncel olarak paylaşım yapacağız. Güncel haberleri sitemizden takip edebilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  League of Legends Sezon Öncesi Yenilikleri!

Siz The Witcher dizisi hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce başarılı mı? Değerli görüşlerinizi yorumlar bölümünde bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Uncharted Filmi Tekrar Ertelendi!

https://oagtr.com/anasayfa/appledan-avrupa-…-kararina-itiraz/

Apple’dan Avrupa Birliği’nin ‘’tek tip şarj konnektörü’’ kararına itiraz!