in ,

This War of Mine Temalı Türk Yapımı Kısa Film: Benim Savaşım

11 Bit Studios tarafından geliştirilen hayatta kalma, aksiyon-macera oyunu This War of Mine’ın güçlü atmosferi ve hikayesinden esinlenerek hazırlanan ”Benim Savaşım” adlı Türk yapımı kısa film yayınlandı.

14 Kasım 2014 tarihinde piyasaya sürülen This War of Mine, savaş atmosferinde sivil olarak hayatta kalmaya çalıştığınız bir aksiyon-macera oyunu. Diğer oyunlara göre daha farklı bir kamera açısı ile oynanan oyun, atmosferik olarak oldukça etkileyici unsurlara sahip. Oyun 1992 ve 1996 yılları arasında gerçekleşen Bosna Savaşı’ndan esinlenmiş ve oyunda bu savaş gerçekleşmektedir.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yaz İndirimde Alınabilecek 10 TL Altı Oyunlar

Birçok ödüle sahip ve oldukça çeşitli platformlara çıkışını yapan oyundan ilham alınarak ”Daha Değil” ekibi tarafından çekilen bu kısa film, oyunun atmosferini ve müziklerini en iyi şekilde kullanmayı ve yansıtmayı başarıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Rex: Another Island Ücretsiz Oldu!

Başrollerini Ayça Akyavuz, Natali Turaç ve Sancar Çidem’in paylaştığı filmi ekrana uyarlayan ve yöneten isim ise Eran Küçük. Yapımın görüntü yönetmeni koltuğunda ise Ahmet Ilgaz oturuyor. İşte ”Benim Savaşım” adlı Türk yapımı kısa film:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Koronavirüs, Bir Major Turnuvayı Daha Erteledi!

https://oagtr.com/anasayfa/netflix-turkiyed…litesini-dusurdu/

Netflix Türkiye’deki yayın kalitesini düşürdü!