in , ,

Thronebreaker: The Witcher Tales İçin Yeni Bir Video!

Witcher serisinden tanıdığımız Polonyalı video oyun geliştirici şirketi CD Projekt RED tarafından geliştirilen ve Witcher evreninde geçen Thronebreaker: The Witcher Tales için yeni bir oynanış videosu yayınlandı.

Evet, Witcher 3’ten sonra yeni bir Witcher oyunu geliyor ancak bu oyun pek de Witcher 3’e benzemiyor maalesef. Thronebreaker: The Witcher Tales, Witcher evreninde geçen strateji, rol yapma mekaniklerini bir kart oyunu türünde birleştirip bizlere sunuyor. Gwent kart oyunu ögelerini de içinde bulunduran oyun, Nilfgaard işgali sırasında geçecek. Yönettğimiz karakter, Lyria ve Rivia’nın kraliçesi Meve. Oyunu sadece kart oyunu olarak görmemek lazım, çünkü oyunda bir sürü ana görev ve yan görev bulunacak. Bunların dışında hikaye ilerleyişi, çizgi roman tarzı ara sahneler de göreceğiz. Witcher serisine benzer olarak oyunda yaptığımız seçimler hikayenin gidişatına yön verecek ayrıca oyunda Witcher’dan tanıdığımız  Angren, Aedirn ve Mahakam bölgelerine de uğrayacağız.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Dota 2 | Bahar Temizliği Güncellemesi | 1 Şubat 2018

Oyun şuanda PC’de GOG üzerinde ön siparişe açıldı. Oyun PC için 24 Ekim’de, Playstation 4 ve Xbox için de 4 Aralık’ta çıkışını yapacak. İşte yeni yayınlanan ve önceden yayınlanmış Thronebreaker: The Witcher Tales videoları:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Epic Seven Global Ön Kayıtlarını Başlattı

Warframe Yeni Genişleme Paketi Kasım Ayında Çıkıyor