in , ,

Tom Clancy’s Rainbow Six: Siege İçin İki Yeni Operatör Duyuruldu!

Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan birinci şahıs taktiksel fps oyunu Rainbow: Six Siege, çıkışından bu yana güncellemeleri ve yeni sezonları ile kitlesini ayakta tutmayı başarıyor. Yeni güncelleme Steel Wave isimli güncellemede oyuna iki yeni operatör eklenecek. Detaylar haberimizde.

Paylaşılan videoya göre oyuna Steel Wave güncellemesi ile biri saldırı birisi savunma olmak üzere iki adet yeni operatör eklenecek. Yayımlanan videoya göre atak operatörü, Norveç asıllı Ace adlı operatörümüz; savunma operatörümüz ise Afrika asıllı Melusi olacak. Videoda, Ace’in bir asansör boşluğundan hızlıca aşağı indiğini görüyoruz. Melusi ise, Afrika’da vahşi doğada bir ağacın üzerinde durmakta.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Through The Woods Türkçe Yaması Yayınlandı!

Ubisoft, operatörler hakkında henüz ayrıntılı bilgi vermedi ancak Twitter üzerinden paylaştığı gönderide şu açıklamayı yaptı:

”Koruyorlar. Saldırıyorlar ama en önemlisi, arkanızı kolluyorlar” 

Videonun sonunda yeni bilgilerin ”Full Reveal” olarak 18 Mayıs’ta verileceği duyuruldu. Siz Rainbow:Six Siege hakkında ne düşünüyorsunuz? Yeni operatörleri nasıl buldunuz? Görüşlerinizi yorumlar kısmında bekliyoruz. İşte yayımlanan video:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

gta 5 hileleri

GTA 5 Hileleri: PC, PS4, Xbox Grand Theft Auto V Hile Kodları

Doom Eternal İlk Resmi Güncellemesini Aldı!