in , ,

Total War: Attila Steam’de %80 İndirime Girdi!

Sega’ya bağlı Birleşik Krallık merkezli The Creative Assembly tarafından geliştirilen gerçek zamanlı ve sıra tabanlı strateji türü oyun Total War: Attila, Steam üzerinde ek paketleriyle birlikte %80 indirime girdi.

Microsoft Windows, Mac OS ve Linux platformlarında bulunan ve ilk olarak 17 Şubat 2015’te piyasaya sürülen ve strateji türünde köklü bir seri olan Total War’a ait olan Total War: Attila kendine has kitlesini başarıyla oluşturmuş bir oyun. Gelişmiş grafikleri ile oyun zevkini ikiye katlayan oyun, tarih bilgisini de şüphesiz geliştirmeyi başarıyor. Oyunun yanında DLC’cileri de oyuna ek özellikler ekleyerek oyun zevkini zirveye çıkarıyor. Steam üzerinde indiriminin bitmesine son 1 gün kalan oyun, %80 ve 8 adet DLC’si de %66’lık bir indirime girdi. Dilerseniz bu kaliteli oyunu indirim bitmeden aşırı uygun bir fiyata satın alabilirsiniz. Total War: Attila’nın resmi Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Mount & Blade II: Bannerlord Erken Erişim Tarihi Açıklandı!

Siz Total War:Attila hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce %80’lik bu indirim, kaçırılmaması gereken bir indirim mi? Değerli görüşlerinizi yorumlarda belirtebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PlayStation Plus Aralık 2018 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

The Elder Scrolls: Blades 2019’a Ertelendi!