in , ,

Total War Saga: TROY 7.5 Milyon Kişi Tarafından Ücretsiz Alındı!

Ücretsiz oyun kampanyaları ile oyuncuların gönlünde taht kurmayı başaran Epic Games‘in oyun mağazası ve kütüphanesi Epic Games Store‘da, çıkış gününe özel 24 saatliğine ücretsiz olarak dağıtılan Total War Saga: TROY‘u 7.5 milyon kişi ücretsiz alarak kütüphanesine ekledi. Detaylar haberimizde.

Her hafta düzenlediği ücretsiz oyun kampanyalarıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Epic Games Store, yeni tür ücretsiz oyun kampanyaları başlatıyor. Artık Epic Games, anlaşmalı oyun firmalarının oyunlarını çıkış gününe özel 24 saatliğine ücretsiz olarak dağıtacak. Bu kampanya türünün bir örneği de 13 Ağustos 2020 tarihinde Epic Games Store’da piyasaya çıkan Total War Saga: TROY oyununda görüyoruz.

CREATIVE ASSEMBLY tarafından geliştirilen ve SEGA tarafından yayıncılığı üstlenilen A Total War Saga: TROY, Epic Games ile yapılan anlaşma ile 12 ay boyunca Epic Games Store’a özel kalacak. Oyun, ilk gününe özel 24 saatliğine ücretsiz dağıtıldı ve ilk bir saat 1 milyon; 24 saat içerisinde 7.5 milyon kişi tarafından ücretsiz alındı. Bu yoğun ilgi sonrası oyun ertesi gününde 215 TL‘lik fiyat etiketiyle Epic Games Store üzerinden satılmaya başladı. Oyunun resmi mağaza sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Fortnite'a Ray Tracing ve DLSS 2.0 Desteği Geliyor!

Oyuna genel olarak baktığımızda tek oyunculu bir strateji oyunu bizleri karşılıyor. Efsane Total War serisinin yeni oyunu olma özelliğini taşıyan yapımda Yunan Mitolojisini görüyoruz. Bu mitolojinin yanında Truva savaşını deneyimleme gibi bir şansımız da mevcut. Oyun hakkında bilgilendirici kısa bir bilgi ise resmi olarak şu şekilde verilebilir:

Homeros’un romantizm ve savaş konulu İlyada destanından ilham alan A Total War Saga: TROY, Truva Savaşı’nın tarihi dönüm noktalarına odaklanarak daha önce hiç olmadığı gibi canlandırıyor.

Minimum Sistem Gereksinimleri
Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi

Windows 7/8.1/10 64 Bit

İşletim Sistemi

Windows 7/8.1/10 64 Bit

İşlemci

Intel Core 2 Duo 3.0 GHz/Intel i7 8550U 1.80GHz

İşlemci

Intel i5-6600 / Ryzen 5 2600X

RAM

4 GB/6 GB

RAM

8 GB

DEPOLAMA

26 GB

DEPOLAMA

26 GB

DirectX

Version 11

DirectX

Version 11

Ekran Kartı

Nvidia GTX 460 1GB/AMD Radeon HD 5770 1 GB/Intel UHD Graphics 620

Ekran Kartı

Nvidia GTX 970 / AMD Radeon R9 270X 2 GB

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Horizon Zero Dawn PC Sürümü İçin 1.01 Yaması Yayınlandı!

Need For Speed: Hot Pursuit Remastered Amazon’da Listelendi!