in , ,

Trackmania Nations Remake Oyuncularla Buluştu!

Yeniliklere ilk bakış.

Trackmania Nations Remake bugün itibarıyla Epic Games Store ve Ubisoft Store’da çıkış yaptı. Bildiğiniz gibi beta sürümünde iken oyunun genel özelliklerini içeren bir inceleme yapmıştık. İncelememize buraya tıklayarak göz atabilirsiniz. Bu yazımızda ise tam sürüme geçen oyundaki yeniliklere göz atacağız.

1. Kulüpler

Oyunun beta sürümünde bulunmayan kulüpler artık aktif edilmiş durumda. Kulüp oluşturabilir, var olan kulüplere katılıp ekibinizle yarışabilir, pratik haritaları oluşturup paylaşabilir hatta araç tasarlayabilirsiniz.

2. Haritalar

Oyunda bulunan haritalara eklemeler yapılmış. Günlük oynayabileceğiniz haritalar ve kulüplerin yayınladığı haritalar bulunmakta. Aynı zamanda diğer oyuncuların yaptığı haritaları test edebileceğiniz bir mod da oyuna eklenmiş.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Dota 2 | 7.18 Güncelleme Notları

3. Araç Tasarımı

Araç tasarımı betada eksik olan hatta eklenip eklenmeyeceğinden bihaber olduğumuz bir özellikti. Betada sadece ülke bayrağı deseni ve kullanıcı adınızı ekleyebilirken artık logodan renk paletine çok derin bir kişileştirme yapabiliyorsunuz.

4. Optimizasyon

Maalesef optimizasyon diğer gelişmelerin aksine tersi yönde yol almış. Betada gayet rahat bir şekilde oynanabilen Trackmania Nations Remake, tam sürüme geçince nedense bilgisayarlarda zorlanmaya sebebiyet verebiliyor. Oyunu oynarken çökmeye sebebiyet olan birkaç bug ile de ne yazık ki karşılaştım. Tabii bu süreç içerisinde sürekli güncelleme alan oyunda söz konusu durum değişebilir.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: The Division Uplay'de Ücretsiz Oldu!

5. Oyun Modları

Tek oyunculu oyun modlarının yanı sıra artık çok oyunculu modlar da bulunan oyunda yeteneklerinizi diğer oyuncularla önceden seçilmiş bir haritada, devasa bir sunucuda veya tamamen rastgele bir yarışta sergileyebilirsiniz.

6. Dereceli

Sezon başladı, oyunlarda madalyalarınızı toplayarak dereceli sıralarda yerinizi yükseltebilirsiniz!

Trackmania Nations Remake’teki yenilikler bu şekilde. Oyunun tanıtım videosu:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Mobil Oyun Geliştiricilerine 10 Milyon Dolara Kadar Pazarlama Desteği!

Ücretsiz Oyun: Steam Fiyatı 25 TL Olan Hue Epic Store’da Ücretsiz Oldu!