in ,

Trackmania Nations Remake’ten Yarış Deneyimini Değiştirecek 3 Yeni Seçenek!

Welcome to the club!

Trackmania Nedir?

Trackmania hakkındaki kapsamlı inceleme yazımıza buraya tıklayarak erişebilirsiniz.

3 Yeni Erişim Seçeneği

Ubisoft’un yeni oyunu Trackmania Nations Remake’in, Uplay’de ve Epic Games’te 1 Temmuz 2020’de çıkış yapması planlanıyor. Oyuna erişmek için ise 3 farklı seçeneğe sahip olacağımız duyuruldu.

Trackmania’nın erişim seçenekleri: Starter, Standart ve Club

3 farklı erişim seçeneği, kullanıcıların Trackmania dünyasının içinde ne kadar yer almak istedikleri baz alınarak tasarlanmış durumda. Trackmania dünyasını keşfetmek isteyenler ücretsiz erişimi deneyebilecekken daha ileri bir oynayış deneyimi isteyenler Standart ve Club erişimi seçebilecek.

 

‘Trackmania 3 farklı karşılaşma seviyesi bulunan uluslararası bir yarış oyunu, biz de her oyuncunun oyun oynama tercihlerine uyacak seçenekler sunmak istedik. Starter erişimi ücretsiz ve yeni oyuncularla tanışmak için büyük kolaylık sağlayacak bir seçenek. Standart ve Club erişim seçenekleri ise daha profesyonel oyuncularla çeşitli paylaşımlara ve yeni şeyler yaratmaya olanak sağlıyor.


-Ubisoft Nadeo Genel Müdürü Florent Castelnerac

 

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Call Of Duty World War 2 İçin Yeni Beta Trailer Yayınlandı

Paketler

Starter erişim: Temel ve ücretsiz erişim paketi. Oyunculara tek başlarına ya da çoklu şekilde 25 pisti içeren, bölgesel olarak oyuncuların madalya kazanmasına ve skorlarını kaydetmesine izin veren 3 aylık periyotlarla tekrar yenilenen resmi yarışmalar ile oyun oynama olanağı veriyor. Oyuncular Arcade Channel üzerinden birbirlerinin editörden yarattıkları pistlerde oyun oynayabiliyor, yarış, tekrar oynama, görünüm gibi seçenekleri deneyebiliyor ve sunucuların incelemelerini işaretleyebiliyor. Haftalık Nations League de normal yarışmalar için erişilebilir olacak.

Standart erişim: Ücretsiz içeriklerin yanında oyuncuların ‘Günün Pisti’ seçimi, tekrar oynatma için tam erişim, pist düzenlemesi ve sunucuların incelemelerinin işaretlenmesi gibi pek çok içeriğe erişim sağlıyor. Ek olarak oyuncular günlük yarışmalara katılabiliyor, ‘Günün Pisti’ ve ‘Resmi’ yarışma pistlerini takip edebiliyor. Standart erişim ücreti 44.99 TL.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Earth Defense Force 5 Bu Hafta Pc'ye Çıkıyor!

Club erişimi: Diğer iki erişim seçeneğinde bulunan özelliklere ek olarak Club erişiminde oyuncular favori kulüplerine; görünüm düzenleme, özel yarışmalar, online odalar, eğitim pistleri ve yarışmaları gibi özel içerikler ve aktiviteler için katılabiliyor. Aynı zamanda oyuncular çalışmalarını paylaşmak ve etkinlikler organize etmek için kendi kulüplerini de yaratabiliyor. Oyuncular Ubisoft Nadeo tarafından organize edilen Open Grand League’e katılabiliyor ve Trackmania Grand League için daha donanımlı hale gelmeye çalışabiliyorlar. Club erişiminin bir yıllık bedeli 135 TL, üç yıllık bedeli ise 269 TL. Erişimin sonunda oyuncular, resmi yarışmalarda ve ‘Günün Pisti’ yarışmalarında kullanılan pistleri saklayabilecekler.

Trackmania’nın bu paketleri için ön siparişlere Epic Games ve Uplay’den erişilebiliyor. Oyunun tanıtım videosunu ise aşağıdan izleyebilirsiniz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İDDİA: The Last of Us Part 2 Çıkmadan Arap Ülkelerinde Yasaklandı!

Borderlands: The Handsome Collection Epic Store’da Ücretsiz Oldu!