in , ,

Treyarch İnsanların Duyguları ile Oynuyor!

Geçtiğimiz günlerde Call of Duty ve Activision resmi sosyal medya hesaplarından duyurulan Black Ops IIII (Roma rakamı değil çetele tablosunu tercih etmişler.) ile ilgili olarak ilk yazılı açıklamasını yapan Treyarch kafaları biraz karıştırdı. Takımın oyun üzerinde en az 2 yıldır çalıştığını belirten tecrübeli ekip Kasım 12 tarihini tekrarlayıp “Geri dönmek muazzam.” dedi. Kafaları karıştıran durum ise Black Ops IIII’ü bekleyen insanlar için değil Black Ops III oynayan insanlar için. Geçtiğimiz günlerde oyuna gelen bir yamayla yeni harita kazanan Black Ops III, Call of Duty tarihinin en çok desteklenen oyunu olabilir. Ayrıca BOIII, seride 5 DLC’ye sahip tek oyun. Görünen o ki (Ya da görünmeyen gerçekten bilemiyorum.) Treyarch BOIIII gelene kadar üçüncü oyunu desteklemeye devam edecek çünkü açıklama şu yönde:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Huawei Yeni İşletim Sistemi Harmony OS'u ve EMUI 10 Arayüzünü Tanıttı!

“Belki oyun çıkana kadar arada size vereceğimiz şeyler vardır, belki yoktur, belki sadece sizle kafa buluyoruzdur ya da baya ciddiyizdir kim bilir.”

Bu açıklamaya bakarak önümüzdeki günlerde Black Ops III oyuncuları yeni içeriklere kavuşabilir demek istiyorum ama iş Treyarch’a gelince hiçbir zaman netlik olmuyor. Öte yandan şu an oyunda 4X aktif (2 kat EXP ve Supply Drop veyahut 2 kat EXP ve 2 kat Liquid Divinium). Level atlamak istiyorsanız dolu dolu bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Son olarak bir de 9-12 Mart arasında oyuna giriş yapmanız durumunda BLACK OPS IIII temalı bir Calling Card kazanıyorsunuz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Black Ops IIII 1500 Nuketown Gücünde!

Treyarch hakkında ne düşünüyorsunuz, Black Ops serisi ile aranız nasıl? Buyrun yorumlarda konuşalım!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

BOO! GREEDY KID İNCELEMESİ

Teknosa Oyunun Büyükleri E-Spor Ödülleri Sahiplerini Buldu!