in ,

Truck & Logistics Simulator’dan Multiplayer Oynanış Görüntüleri Paylaşıldı

Simula Games’in geliştirdiği Truck & Logistics Simulator’ın Multiplayer (çoklu oyuncu) özelliği geçtiğimiz hafta test edildi. Birçok Let’s Player’ın katılımıyla gerçekleşen bu buluşmada eğlenceli anlar kaydedildi.

Multiplayer’da oyuncular bir arada yükleme yapıp konvoylar oluşturabilecekler. Üstelik cross-platform desteği sayesinde Nintendo Switch, Mobil, PC/Xbox/PS4 oyuncuları bir araya gelip aynı oyunda buluşabilecekler.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Hızlı ve Öfkeli 9 Çekimleri Tamamlandı!

Oyunun Kasım ayında ilk olarak Nintendo Switch’e sonra da mobil platformlara (iOS + Android) yayınlanması planlanıyor. Mobil platformlarda ücretsiz yayınlanacak olan Truck & Logistics Simulator’ın PC / Xbox / PS4 sürümü yaklaşık 6 ay daha grafik ve oynanış üzerine geliştirildikten sonra 2019 baharında yayınlanacak. PC versiyonu Steam’de de bulunacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Netflix'e The Division Filmi Geliyor!

Truck & Logistics Simulator bu yıl yine Gamescom’da oyuncuyla buluşacak ve yayımcı firması Aerosoft’un standında oynanabilecek. Gelişmelerden haberdar olmak için Simula Games web sitesini ve sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın.

Death Stranding’ten Yeni Oynanış Videosu ve Fragman! | Gamescom 2019 Basın Özel Günü

https://oagtr.com/anasayfa/mount-blade-ii-b…tarihi-aciklandi/

Mount & Blade II: Bannerlord Erken Erişim Tarihi Açıklandı!