in ,

Türk Yapımı Mobil Oyun “Four Plus”, 45 Ülkede İlgi Gördü!

App Store’un 45 ülkedeki “Öne Çıkan Oyunlar” listesine girebilen “Four Plus” adlı mobil oyun, özellikle İngiltere, Fransa ve Çin’de büyük ilgi gördü. Türk geliştiricilerin tasarladığı oyun, kullanıcı oylarıyla listede zirveyi zorluyor!

Ercan Akkaya ve Günay Sert’in geliştirdiği puzzle tarzı oyun, 45 ülkede en çok ilgi gören oyunlar arasında yer alıyor. Oyunda yatay ve dikey çizgilerin bir araya gelmesiyle oluşturulan artılar, kare formunda yan yana getirildiğinde patlatılabilen kafeslere dönüşüyor ve yüksek puanlar kazandırıyor. Üç farklı bonus, oyunculara sıkıştıkları noktada yardımcı oluyor ve geriye hamle imkanı kalmadığında ise oyun sona eriyor.

Günlük, haftalık ve aylık lider tablolarında diğer oyuncularla yarışma imkanı da sunan oyunda altın kazandıran birçok keyifli görev bulunuyor.

Özellikle 2048 severlerin tutkunu olacağı Four Plus’ı, App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz indirmek mümkün. Stresi azaltan, eğlenceli dakikalar vaat eden Four Plus, her yaştan oyuncuda alışkanlık yaratacak.

ne düşünüyorsun?

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yükleniyor...

Yazar: Rıfat Tellioğlu

Oyun, teknoloji ve e-spor dünyasına meraklı; oyun medyası üzerine kariyer hedefleri olan 18 yaşında bir girişimci. Aynı zamanda OAGTR'nin Co-Founder'ı. Aşağıdaki butonları kullanarak benimle iletişime geçebilirsiniz!

Blast Pro Series İstanbul’un Şampiyonu Astralis oldu

Nasıl Efsane Oldu: DOOM 2016