in ,

Türk Yapımı Mobil Oyun “Four Plus”, 45 Ülkede İlgi Gördü!

App Store’un 45 ülkedeki “Öne Çıkan Oyunlar” listesine girebilen “Four Plus” adlı mobil oyun, özellikle İngiltere, Fransa ve Çin’de büyük ilgi gördü. Türk geliştiricilerin tasarladığı oyun, kullanıcı oylarıyla listede zirveyi zorluyor!

Ercan Akkaya ve Günay Sert’in geliştirdiği puzzle tarzı oyun, 45 ülkede en çok ilgi gören oyunlar arasında yer alıyor. Oyunda yatay ve dikey çizgilerin bir araya gelmesiyle oluşturulan artılar, kare formunda yan yana getirildiğinde patlatılabilen kafeslere dönüşüyor ve yüksek puanlar kazandırıyor. Üç farklı bonus, oyunculara sıkıştıkları noktada yardımcı oluyor ve geriye hamle imkanı kalmadığında ise oyun sona eriyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Avengers: Endgame'den Bölümler Sızdırıldı!

Günlük, haftalık ve aylık lider tablolarında diğer oyuncularla yarışma imkanı da sunan oyunda altın kazandıran birçok keyifli görev bulunuyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  PlayStation Plus Temmuz 2019 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Özellikle 2048 severlerin tutkunu olacağı Four Plus’ı, App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz indirmek mümkün. Stresi azaltan, eğlenceli dakikalar vaat eden Four Plus, her yaştan oyuncuda alışkanlık yaratacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Blast Pro Series İstanbul’un Şampiyonu Astralis oldu

Nasıl Efsane Oldu: DOOM 2016