in , ,

Türk Yapımı TPS Bakış Açılı Strateji Oyunu: “Hexen Hegemony”

Hacettepe Üniversitesi öğrencilerinden oluşan bağımsız bir ekip olan Simurg Games, TPS bakış açısıyla oynanan 4’e 4 strateji tarzı oyunu Hexen Hegemony’i tanıttı. Ekim ayı içerisinde Steam üzerinden satışa çıkacak olan oyun bizlere çekişmeli ve bir o kadar da eğlenceli bir deneyim yaşatmayı sunuyor.

HEXEN HEGEMONY BİZLERE NELER SUNUYOR?
“Büyü hiçbir silaha benzemez!”

Cadı büyüleri esnek ve çok çeşitlidir. Neredeyse her koşulda ve her amaç için kullanılabilirler. Bu yüzden klasik savaş mantığını terk etmeli ve kanındaki mana enerjisini nasıl etkili biçimde kullanabileceğin üzerine kafa yormalısın.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Swaps and Traps İncelemesi

Hexen Hegemony, yüzlerce farklı büyü kombinasyonu ile diğer cadılara karşı savaşmanızı mümkün kılan çok oyunculu bir TPS (Üçüncü Şahıs Nişancı) oyunudur. 4’e 4 çatışmalarda takım oyununun, rekabetin ve ganimetlerin tadını çıkarın. Unutmayın, cadıların dünyasında kazanan her şeyi alır!

Türk yapımı oyunlar arasında pek fazla rastlanmayan bir konseptle çıkmasından ötürü dikkatimizi çeken Hexen Hegemony’i mutlaka bir deneyin diyoruz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Magic: The Gathering Arena Sadece Epic Games Store'a Gelecek! | Gamescom Basın Özel Günü
STEAM SAYFASI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bahçeşehir SuperMassive’in Dünya Şampiyonası yolculuğu devam ediyor!

Bahçeşehir Üniversitesi Bünyesinde Yeni Bir Ders: “Oyun Haberciliği”