in , ,

Türk Yapımı Yerli MMOFPS Oyunu Undead Steam’de

Türk Yapımı Yerli MMOFPS Oyunu Undead Steam'de

KNP Müzik ve Oyun Stüdyosu tarafından geliştirilen ve okulların açılmasından hemen öncesinde gerçekleşen GameX‘te oyuncular ile buluşan Türk yapımı MMOFPS oyunu Undead Steam‘de yayınlandı.

Fantastik bir MMOFPS (çevrimiçi multiplayer FPS) oyunu olan Undead bizlere sade grafiklerle güzel bir oyun deneyimi sunuyor. Şahsen bu oyunu gidip GameX‘te denedim ve gayet memnun kalmamın yanında yapımcıları da sağolsun bayağı ilgilendiler hatta Facebook’ta canlı yayınımızda ufak bir söyleşi yapmıştık ona da Buradan ulaşabilirsiniz.

KNP Studios tarafından geliştirilen bu oyunu isterseniz Multiplayer olarak isterseniz de oyun içerisindeki çeşitli mod, kahraman, silah ve donanımlar ile Single Player oynayabilirsiniz. Genel olarak FPS oyunlarında karakterlerin hepsinin eşit olması mottosuna karşı çıkan ekip büyülü ve zombi istilası içerisinde bulunan bu dünyada her bir karaktere kendilerine özgü yetenekler eklemeyi de unutmamış tabii ki.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Bir Oyun Yapımcısının Gözünden: Gamex 2018

Şu anda oyun içerisinde kullanılabilir olan 3 farklı mod (Deathmatch, Nexus, Flyordie), 5 farklı kahraman ve +20 farklı silah bulunuyor. Bunların yanında yakın zamanda Battle Royale ve Payload modlarının da eklenmesi bekleniyor.

MMOFPS dedin de nasıl bir senaryo ile karşımıza çıkıyor bu oyun?

Bunu aslında ben ne kadar açıklayabilirim bilemiyorum o yüzden gelin ana karakterimizin ağzından dinleyelim.

“Karanlık çok korkunç ve o hepimiz için geliyor…
Onunla savaşmak mı? Senin gözünden görüyor, senin düşüncelerini biliyor ve hiç korkusu yok, ne ölümden öncesinde yaşıyor ne de ölümden sonrasında…
Efsanelere göre: yüzünü sadece bir kere görebilirmişsin, ancak sesini her an duyabilirsin.
Bütün bu saçmalıkları bir kenara bırak, sana söyleyeceklerimi dikkatle dinle.
Evlat, bir zamanlar ben de karanlığın gölgesinde bulunmuştum, kurtulmanın tek yolunun kral olmaktan geçtiğini düşünmüştüm, ne kadar da ahmakça!

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  GameX 2017'de Görüşmek Üzere

Halbuki bizi buraya düşüren şey egolarımızın ta kendisiydi.
Onun hakim olduğu büyülü bir evren var, ne somut ne de soyut, o kurbanlarıyla kedinin fare ile oynadığı gibi oyunlar oynuyor!

Kurbanlarına kendilerini tanrı olarak hissetmeleri için doğaüstü güçler veriyor.

Son olarak efsaneler zihinlere yerleşmiş, kırılması çok zor bir kilittir. Ancak onu kendi oyunuyla yenebilirsin. Sözlerimi zihnine kazı, senden sonra gelecek olanlara ııh-ııı-hh
HA-HA-HA””

Peki kimdir bu KNP Müzik ve Oyun Stüdyosu ekibi?

2012 yılında kurulan KNP Studios‘un adının açılımı Kırmızı Nokta Müzik ve Oyun Stüdyosu. Adından da anlaşılacağı üzere sadece oyun programlama ve tasarımı ile ilgilenmiyorlar bunların yanında enstrüman kayıt, vokal kayıt, aranje ve seslendirme işi ile de uğraşıyorlar. Ayrıca Türkiye’nin ilk çevrimiçi zombie temalı oyunu olan Judgements da bu ekibin elinden çıkmış.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sociable Soccer, Steam Üzerinde Erken Erişime Açıldı!

Sid Meiser’s Civilization III Humble Bundle’da Ücretsiz Oldu!