in , , ,

Twitch Prime Bu Ay 10 Oyunu Ücretsiz Verecek!

Amazon Prime üyeliklerinin bir parçası olan Twitch Prime, Twitch üzerindeki kullanıcılara özel fırsatlar sunan bir servis. Twitch Prime, bu ay abonelerine 10 adet oyunu ücretsiz olarak sunacak. Dağıtılacak oyunlar hakkında detaylar haberimizde.

Twitch Prime, Ocak ayında üyelerine 10 adet ücretsiz oyun sunma kararı aldı. Bu oyunlar; Anarcute, Dandara, Kingdom: New Lands, A Normal Lost Phone, Gato Roboto, Splasher, Enter the Gungeon, Ape Out, Witcheye ve Heave Ho. Gelin bu oyunların Steam fiyatlarına ve bilgilerine göz atalım.

1 – ANARCUTE

Bir ayaklanma simulasyonu denebilecek renkli oyunumuz Anarcute, Steam üzerinden 24 TL fiyat etiketiyle satılmakta. Anarteam tarafından geliştirilen ve Plug in Digital tarafından yayınlanan oyun 12 Temmuz 2016’da çıktı. Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

2 – DANDARA

Mistik yaratıklarla dolu 2D Metroidvania türü Dandara, Long Hat House tarafından geliştirildi ve 6 Şubat 2018’de piyasaya çıktı. Metacritic üzerinden 70 puan alan oyunun Steam fiyatı ise 25 TL. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

3 – KINGDOM: NEW LANDS

Gizemlerin olduğu bu oyunda yeni adalar keşfedip yeni krallıklar bulmaya çalışıyoruz.  Noio tarafından geliştirilen oyunun Steam fiyatı 24 TL ve oyun 9 Ağustos 2016’da piyasaya çıkışını yaptı. Oldukça düşük sistem isteyen bir oyun olduğunu söyleyebiliriz. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ünlü Twitch Yayıncısı "Ninja" Fornite'ın PUBG'den Daha Fazla Yetenek Gerektirdiğini Söyledi.

4 – A NORMAL LOST PHONE

Accidental Queens tarafından geliştirilen bulmaca oyunu A Normal Lost Phoen’da kimin olduğunu bilmediğimiz bir telefon bulup sahibini aramaya çalışıyoruz. Oyun 26 Ocak 2017’de piyasaya çıkışını yaptı ve Steam fiyatı 6 TL. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

5 – GATO ROBOTO

Doinksoft tarafından geliştirilen 2D Metroidvania platform oyunu Gato Roboto, 30 Mayıs 2019’da çıkışını yaptı ve Steam fiyatı 15.50 TL. Siyah beyaz olması ile dikkat çeken oyun özgün bir 2D oyun deneyimini bizlere sunuyor. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

6 – SPLASHER

Splashteam tarafından geliştirilen 2D Platform oyunu Splasher, arcade yönü ile dikkatleri üzerine çekiyor. Oyun çıkışını 7 Şubat 2017’de gerçekleştirdi ve Steam fiyatı 24 TL. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

7 – ENTER THE GUNGEON

Oynanış olarak Hotline Miami’yi andıran yapısı ile Enter The Gungeon, Roguelike dediğimiz aksiyon türünde bir oyun. Dodge Roll tarafından geliştirilen oyun 5 Nisan 2016’da piyasaya çıkışını yaptı. Oyunun Steam fiyatı 24 TL. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  "Mobil oyun stüdyoları, birkaç yılda gelecekleri noktaya Game Factory Booster ile 6 ayda ulaşacak"

8 – APE OUT

Temelinde bir kaçış oyunu olan Ape Out, hardcore aksiyon içeriği ve renkli teması ile büyük bir başarı yakalamış bağımsız bir yapım. Gabe Cuzillo tarafından geliştirilen oyun. 28 Şubat 2019’da piyasaya çıkışını yaptı ve Steam fiyatı 24 TL. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

9 – WITCHEYE

Bu sefer bir mobil oyun ile devam ediyoruz. Witcheye PC platformunda dolayısıyla Steam üzerinde bulunmuyor. Devolver Digital tarafından geliştirilen 2D Platform oyunu Witcheye 15 Ağustos 2019’da piyasaya çıkışını yaptı. Google Play fiyatı ise 18.99 TL. Oyunun Google Play sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

10 – HEAVE HO

Le Cartel Studio tarafından geliştirilen arkadaşlarınızla beraber toplaşıp oynayabileceğiniz 2D Macera oyunu Heave Ho, 29 Ağustos 2019’da çıkışını yaptı ve Steam fiyatı 18.50 TL. Oyunun Steam sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Twitch Prime’ın Ocak ayında üyelerine dağıtacağı oyunlar bunlardı. Bu oyunlar sonradan Prime’ı bıraksanız dahi sizde kalmaya devam edecek. Siz de Twitch Prime’ı denemek istiyorsanız buradan resmi sitesine ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Dragon Ball Z Kakarot İçin Sistem Gereksinimleri Belli Oldu!

https://oagtr.com/anasayfa/esrarengiz-konu-sahmeran-efsanesi/

Esrarengiz Konu: Şahmeran Efsanesi