in ,

Twitch Rivals VALORANT Finali Bugün Gerçekleşecek!

Team wtcN Finalde!

Riot Games‘in 2 Haziran 2020 itibariyle tam sürüm olarak çıkışını gerçekleştirdiği 5v5 taktiksel takım odaklı FPS oyunu Valorant için Twitch tarafından düzenlenilen Twitch Rivals turnuvasının finali bugün gerçekleşecek. Ünlü Türk Twitch yayıncısı Ferit ”wtcN” Karakaya ve takımı finalde mücadele edecek. Detaylar haberimizde.

3 Nisan Çarşamba Türkiye saati ile 20:00’da başlayan Twitch Rivals Valorant turnuvası tüm hızıyla devam ediyor. Twitchte ses getirmeye başaran turnuvanın final maçı bugün gerçekleşecek. Finalde ünlü Türk Twitch yayıncısı Ferit ”wtcN” Karakaya ve takımı, Team Duno ile karşılaşacak.

Mithrain, Unlost, AlpTV gibi yayıncıların da katıldığı Twitch Rivals Valorant turnuvasında Play-off’lara çıkan Türk yayıncılar arasında tek takım olmayı başaran Team wtcN, çeyrek finalde Team LotharHS‘yi ve yarı finalde de Taeam IzakOOO‘yu yenerek finale çıkma hakkı kazanmıştı. Team Duno ise Team gdlphn karşısında 2-1‘lik skorla zafer kazanarak Team wtcN’in final rakibi olmaya hak kazandı.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  SADES Türkiye İnternet Sitesi Açıldı: Yepyeni Oyuncu Kulaklığı Wolfang, Sitede Satışta!

Twitch Rivals Valorant finali bugün yani 7 Haziran 2020 Türkiye saati ile 17.00‘da Team wtcN vs Team Duno olarak gerçekleşecek. Final maçında temsilcilerimiz olan  Team wtcN’e başarılar diliyoruz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Overwatch ve Call of Duty Lig Yayınları YouTube'a Taşınıyor!

Siz Twitch Rival Valorant turnuvası ve Team wtcN hakkında ne düşünüyorsunuz? Sizce turnuvayı kazanabilecekler mi? Değerli görüşlerinizi yorumlar bölümünde belirtmeyi unutmayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Command & Conquer Remastered Collection Çıkışını Yaptı!

En İyi 8 Oyun Crossoverı