in , ,

Ubisoft, Acer Predator Sponsorluğunda Rainbow Six Pro League 10. Sezonu Duyurdu!

Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Pro League ve Majors Resmi PC ve Monitör Sponsoru olarak Acer Predator ile iş birliği yaptı.

Ubisoft, Tom Clancy’s Rainbow Six Pro League ve Majors için Acer’ın oyunculara özel alt markası olan Predator ile sponsorluk anlaşması yaparak Rainbox Six Pro League 10. sezonu duyurdu. Haziran 2019’dan Kasım 2020’ye kadar devam edecek olan bu sponsorluk, Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik ve Latin Amerika gibi birçok yerde geçerli olacak.

Espor sektöründe faaliyetlerini arttırmaya çalışan Acer Predator, Rainbow Six Pro League ve Majors için PC ve monitör sponsoru olarak espor oyuncularına yüksek performanslı bilgisayarlarda oyun deneyimi sunacak. Sponsorluk, Tom Clancy’s Rainbow Six Pro League 10’uncu sezon ve bu yaz gerçekleşeceği yakın zamanda duyurulan Six Major Raleigh ile başlayacak.

Bu önemli ortaklık kapsamında; ortak markalaşma ve ortak tanıtımların yanı sıra, hayranlara yönelik küresel çekilişlere katılma daveti ve oyunda özel bir Predator öğesini açan özgün bir oyun içi görev de yer alıyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Trackmania Nations Remake İncelemesi

Dünya genelinde 45 milyonu aşkın oyunsevere sahip Rainbow Six Siege’in espor meraklıları topluluğu da büyümeye devam ediyor. Şubat ayındaki Six Invitational’da, haftalık izlenme süresinde 2018’e göre %31’lik bir artışla etkileşim açısından anlamlı bir ilerleme daha kaydedildi.

Acer Inc. Ürün Pazarlama ve Planlama Ortak Başkan Yardımcısı Vincent Lin, “Ubisoft ile güçlerimizi birleştirmek, Acer’ın dünya çapında e-sporu teşvik etme ve yayma girişminde yeni ve heyecan verici bir dönemi başlatıyor. Tom Clancy’s Rainbow Six ünvanları gerçekten efsanevi. Predator oyun performansı PC’leri ve monitörleriyle oyuncuları rekabetin zirvesine taşıdığımız için çok heyecanlıyız.” dedi.

“Hem Acer hem de Ubisoft profesyonel espor takımlarını desteklemeye yönelik güçlü bir bağlılığı paylaşıyor.” diyen Ubisoft EMEA Satış ve Pazarlama Üst Düzey Başkan Yardımcısı Geoffroy Sardin şöyle konuştu: “Gelecek etkinliklerimiz sırasında bu ortaklığın tam kapsamını sergilemek için sabırsızlanıyoruz. Böylesine önemli bir espor ve teknoloji uzmanıyla iş birliği yapmak, büyüyüp olgunlaşan Tom Clancy’s Rainbow Six’in şimdiki ve gelecekteki başarısına duyduğumuz güveni pekiştirdi.”

Rainbow Six Pro League, bu yeni sponsorluk doğrultusunda yeni düzenlemelerle geri dönüyor:

  • Kuzey Amerika, Avrupa, Asya Pasifik ve Latin Amerika olmak üzere dört bölgenin her biri için haftada iki oyun gününü içeren yenilenmiş program,
  • Profesyonel oyuncuların mümkün olan en rekabetçi ortamda becerilerini göstermesini sağlamaya yönelik harita havuzu güncellemesi,
  • Rainbow Six e-spor programı içinde daha fazla rekabete yer vermek için otomatik ligden düşme özelliğinin kaldırılması,
  • Pro League sezonu için ödül havuzunda 626,000 USD’a ulaşan artış (playoff’lar dahil),
  • Ve çok daha fazlası…
İlgini Çekebileceğini Düşündük:  ASUS, ROG Strix Serisi Güç Kaynaklarını Duyurdu!

Rainbow Six Pro League 10. sezonu ile ilgili tüm ayrıntılar için: https://rainbow6.ubisoft.com/siege/en-gb/news/detail.aspx?c=tcm:154-350794-16&ct=tcm:154-76770-32

LoL 9.12 Yama Notları Özeti | Mordekaiser Rework!

ASUS, yeni taşınabilir monitörü ZenScreen Touch’u duyurdu

ASUS ZenScreen Touch, Yeni Taşınabilir Monitör Duyuruldu!