in , ,

Ubisoft, Assassin’s Creed Unity’yi Yakın Sürede Satın Alanlara Ücret İadesi Yapıyor!

Geçtiğimiz hafta Notre Dame Katedrali‘nde çıkan yangında katedralin önemli bir kısmı Yanmıştı. Yaşanan bu üzücü olay sonrasında Ubisoft‘tan önemli bir destek gelmiş, bağış kampanyasına 500.000 €‘luk bir destek sunulmuş, ardından 1 hafta süreyle Assassin’s Creed Unity’yi Uplay üzerinden ücretsiz olarak sunmuştu. Böyle bir gelişme sonrasında muhtemelen en çok üzülen oyunu kısa bir süre öncesinde ücretli alan kişiler olmuştur muhtemelen.

15-17 Nisan tarihleri arasında Ubisoft, Assassin’s Creed Unity’yi Yakın Sürede Satın Alanlara Ücret İadesi Yapıyor!

Ubisoft, Assassin’s Creed Unity’yi Yakın Sürede Satın Alanlara Ücret İadesi Yapıyor!

Ubisoft iade ile ilgili şartları da açıklamış durumda. Oyunun ücretsiz dağıtımı PC sürümünde geçerli olduğu için haliyle iadeler de PC platformunda geçerli olacak. Uplay üzerinden satın almış olanlar için geçerli olan bu iade süreci; oyunu Steam, Green Man Gaming gibi farklı platformlardan satın alanlar için geçerli olmayacak.

Ayrıca bununla ilgili oyunu satın alanların iade için başvuru yapması da gerekmiyor. 15-17 Nisan tarihleri arasında satın alanlara e-mail adresleri üzerinden detaylar bildirilecek.

İade ile ilgili iadelerin banka kartına mı ya da Ubisoft Store hesabına çek olarak mı tanımlanacağı henüz bilinmiyor. Detaylar için Ubisoft Store’u ziyaret edebilirsiniz: https://store.ubi.com/tr/home

ne düşünüyorsun?

2 puan
Upvote Downvote

Yazar: Ümit Dinçer

Merhaba, bilgisayar ile tanışmam 2003 yılına dayanıyor. Teknoloji ve oyun tutkunuyum, kendimi kısaca özetleyecek olursam. 2011 Yılı itibariyle başlayan forum hayatım boyunca, pek çok sitede aktif olarak görev aldım. Bu süreç içerisinde bir çok Türkçe Yama Projesine destek verdim.
Aynı zamanda Animus Projesi Çeviri Ekibinde İçerik Yöneticisi olarak görev almaktayım.

Hakan “Revanche” İşlek, Profesyonel Oyunculuğu Bıraktı!

Tüm Zamanların En Çok Satan 10 Oyun Konsolu!