in , , ,

Ubisoft, Watch Dogs 2’yi Ücretsiz Dağıtacak!

Fransız video oyun geliştirici ve yayıncı şirketi Ubisoft, yan kuruluşu Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen Watch Dogs 2‘yi sınırlı bir süre için kalıcı olarak dağıtmaya hazırlanıyor. Ubisoft tarafından yapılan açıklamaya göre 12 Temmuz’da düzenlenecek Ubisoft Forward etkinliği sırasında Watch Dogs 2, 45 dakika veya 1 saat boyunca ücretsiz olarak dağıtılacak. Detaylar haberimizde.

Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan Watch Dogs 2, 15 Kasım 2016 yılında piyasaya çıktı ve oldukça konuşuldu. Watch Dogs oyunu sonrası bunu bir seri haline getirmeye karar veren Ubisoft, ikinci oyunu da geliştirip piyasaya sürdü ve Watch Dogs 2 bizlerle buluştu.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yeni Bir Tomb Raider Oyunu Geliyor!

Ubisoft’un yeni oyunlarını, çalışmalarını ve yeni detayları 12 Temmuz 2020 Pazar günü Türkiye saati ile 22.00’da düzenlenecek Ubisoft Forward etkinliğinde açıklayacak. Yapılan açıklamaya göre etkinlik sırasında Uplay üzerinden Watch Dogs 2, kısa bir süre boyunca kalıcı olarak ücretsiz edinilebilecek. Oyunu ücretsiz olarak edinebilmek için tamamını izlemek gerekmeyecek ancak sadece Uplay üzerinden Uplay hesabınızla giriş yapmanız gerekecek. Birkaç soru yanıtladıktan sonra 269 TL değerindeki Watch Dogs 2’yi kalıcı olarak edinebileceksiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Dijital Eğlence Ve Oyun Fuarı Gaming İstanbul İçin Geri Sayım Başladı!

12 Temmuz 2020 Pazar günü Türkiye saati ile 22.00’da Uplay hesabınıza girin ve Watch Dogs 2’yi kütüphanenize kalıcı olarak eklemeye hazır olun. Bu haber ve Watch Dogs 2 hakkındaki düşüncelerinizi bizimle yorumlar bölümünde paylaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

The Last of Us Part 2’nin Yapımcı Şirketi Naughty Dog’a Tehditler Yağıyor!

LoL 10.14 Yama Notları Özeti | Şampiyon Önizlemesi: Lillia