in , ,

Ubisofttan Rainbow Six Siege’in Asya Sunucusu İçin Sansür!

Ubisoft tarafından ilk olarak 1 Aralık 2015’de piyasaya sürülen ve online oyun dünyasında büyük bir yere sahip olan Rainbow Six Siege, Asya’da Ubisoft tarafından sansüre maruz kaldı. Oyunda ki kan, cinsellik, şiddet ve kumar içerikleri değiştirildi.

Anvil adlı oyun motoru ile geliştirilen ve ilk çıkışını 1 Aralık 2015’de gerçekleştiren Rainbow Six Siege, rekabetçi hissini, profesyonel bir takım oyunu şeklinde bize deneyimletiyor. Oyunda yavaş ve profesyonel bir şekilde görevinizi yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Mükemmel bir takım uyumu gerektiren oyun, başarılı bir şekilde oyuncu sayısını arttırmaya devam ediyor. IGN tarafından E3 2014’ün en iyi oyunu seçilen oyun aynı zamanda ortalama 79 metascore’a sahip.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yeni Trackmania Hakkında Merak Ettiklerinizi Genel Müdür'e Sorduk!

Başarılı oyunun, bir çok bölgede serverları bulunmakta. Asya sunucusunu yeni açacak Ubisoft, oyuna Asya sunucusuna eklenmeden önce, bazı sansür uygulamaları yaptı. Oyunda bulunan kan, cinsellik, şiddet ve kumar içeriklerine sansür uyguladı. Bu sansür 4.sezon güncellemesinde Asya sunucusu için yer alacak.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Downgrade Edilen 9 Oyun

Siz bu sansür uygulaması hakında ne düşünüyorsunuz. Sizce Ubisoft’un Asya sunucusu için uyguladığı bu sansür gerekli miydi? Değerli görüşlerinizi belirtmeyin unutmayın. İşte Asya sunucusuna ait sansür görüntüleri:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kurtzpel Kapalı Beta Kayıtlarını Başlattı!

Crown Four Kingdoms Mobil İçin Ön Kayıtlarını Başlattı