in , ,

Ubisoft’tan Ücretsiz Oyun: World In Conflict

Bir ay önce herkese Watch Dogs hediye eden Ubisoft, o zaman dediğimiz gibi açtığı sayfa üzerinden daha fazla oyun vermeye devam ediyor. Ubisoft 2 oyununun 10. yıl dönümlerini onları hediye ederek kutluyor. Bu hafta World In Conflict oyununu hediye ederken haftaya da Assassin’s Creed IV Black Flag ücretsiz olacak.

4 Aralık ile 23 Aralık tarihleri arasında aşağıdaki talimatları izleyerek oyunu sürekli sizde kalacak şekilde sahiplenebilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Fez Ücretsiz Oldu!

OYUNU NASIL ALIRIM?

Oyunu alabilmeniz için öncelikle Ubisoft‘un platformu olan Uplay için bir hesaba sahip olmanız gerekiyor. Çünkü oyun Uplay hesabınıza gelecek. Aşağıdaki adresten siteye ulaşıp, ”Register For PC” yazısına tıklayıp Uplay hesabınıza giriş yapmanız yeterli. Oyunu aldıktan sonra Uplay üzerinden indirip oynayabilirsiniz.

Oyunu buradan ya da yandaki ”Oyunu al” butonuna tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfadan yukarıdaki adımları izleyerek alabilirsiniz. Oyunu aldığınızda sürekli sizde kalacak. İyi oyunlar…

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: 25TL Değerindeki TOXIKK Ücretsiz Oldu!

Not: Ubisoft bu URL’yi açtığına göre, bizleri gelecekte daha fazla ücretsiz oyun bekliyor olabilir. Facebook sayfamız ve sitemizden bizi takipte kalarak en hızlı şekilde öğrenebilirsiniz. Assassin’s Creed IV Black Flag için takipte kalın.

3 Yorum

Bir Cevap Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

DayZ Nihayet Erken Erişimden Çıkıyor!

Dota 2 | 5 Aralık 2017 Güncelleme Notları