in , ,

Ücretsiz Oyun: 24 TL’lik Merchants of Kaidan Ücretsiz Oldu!

 

KEYLER TÜKENDI

Normalde 24TL olan Merchants of Kaidan indiegala sitesinden ücretsiz olarak veriliyor. Süre sınırlı, elinizi çabuk tutun! Aldıktan sonra ise sürekli hesabınızda kalacak.

OYUNU NASIL ALIRIM?

Öncelikle oyunun dağıtıldığı siteye üye değilseniz üye olmanız ve Steam hesabınızı siteye bağlamanız gerekmektedir. Sitede oyunun dağıtıldığı bölümde Facebook, Twitter, Youtube butonları göreceksiniz onları göz ardı edip kutucuğun sağ üst köşedeki çarpı işaretine basınız. Ardından Steam hesabınızı bağladıysanız çıkacak olan ”Claim Free Copy” butonuna tıklayıp bot korumasından sonra ”Submit” butonuna basarak oyunu Indiegala’da envanterinize ekleyin. Ardından oyunun verildiği sitedeki envanterinize erişerek oradan Steam kodunuzu alınız.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Valve "Steam.tv" Adında Bir Canlı Yayın Platformu Geliştiriyor!

Oyunu buradan ya da yandaki ”Oyunu al” butonuna tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfadan yukarıdaki adımları izleyerek alın. Keyinizi Steam’de aktif edin. Aldığınızda sürekli sizde kalacak. İyi oyunlar.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Mafia 3 Kısa Süreliğine Ücretsiz Oldu!

NOT: Oyunların oynanmak için çok uygun olduğundan söz edilemez ama Steam koleksiyon kartları düşürüp rozetlere tamamlayabilir veya topluluk pazarında satabilirsiniz.OAGTR STEAM GRUBUNA KATIL

YORUMLAR

Bir Cevap Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Fortnite Battle Royale V4.3 Güncelleme Notları

Rules of Survival Steam Mağazasında Yayımlandı!