in , ,

Ücretsiz Oyun: 6TL Değerindeki Normality Ücretsiz Oldu!

Bu defa Normality indiegala sitesinde ücretsiz olarak veriliyor. Süre sınırlı ve keyler her an tükenebilir elinizi çabuk tutun!

OYUNU NASIL ALIRIM?

Öncelikle oyunun dağıtıldığı siteye üye değilseniz üye olmanız ve Steam hesabınızı siteye bağlamanız gerekmektedir. Sitede oyunun dağıtıldığı bölümde Facebook, Twitter, Youtube butonları göreceksiniz onları göz ardı edip kutucuğun sağ üst köşedeki çarpı işaretine basınız. Ardından Steam hesabınızı bağladıysanız çıkacak olan ”Claim Free Copy” butonuna tıklayıp bot korumasından sonra ”Submit” butonuna basarak oyunu Indiegala’da envanterinize ekleyin. Ardından oyunun verildiği sitedeki envanterinize erişerek oradan Steam kodunuzu alınız.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: Wilmot's Warehouse Epic Store'da Ücretsiz Oldu!

Oyunu buradan ya da yandaki ”Oyunu al” butonuna tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfadan yukarıdaki adımları izleyerek alın. Keyinizi Steam’de aktif edin. Aldığınızda sürekli sizde kalacak. İyi oyunlar.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Borderlands 2'nin VR versiyonu PC'ye Geliyor!

NOT: Oyunun oynanmak için çok uygun olduğundan söz edilemez ama Steam koleksiyon kartları düşürüp rozetlere tamamlayabilir veya topluluk pazarında satabilirsiniz.OAGTR STEAM GRUBUNA KATIL

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PUBG Etkinlik Modu | Savaş Modu | 15 Haziran – 18 Haziran 2018

Ücretsiz DLC: 16TL’lik Friday the 13th: Killer Puzzle – SUPER SLASHER SKIN PACK Ücretsiz Oldu!