in , ,

Ücretsiz Oyun: Amnesia: A Machine for Pigs Ücretsiz Oldu!

Ücretsiz oyun kampanyalarıyla oyuncuların gönlünde taht kurmayı ve popüler olmayı başaran Epic Games Store‘da kampanyalar devam ediyor. Bu hafta 2 ücretsiz oyun sunulacak. Bu hafta Amnesia: A Machine for Pigs ücretsiz olan oyunlardan birisi oluyor. Detaylar haberimizde.

Amnesia: A Machine for Pigs Ücretsiz

Epic Games Store’da ücretsiz oyun kampanyaları tüm hızıyla devam ediyor. Geçen hafta ABZU ve Rising Storm 2: Vietnam oyunları ücretsiz olmuştu. Oyunların isminin üstüne tıklayarak ilgili ücretsiz oyun haberlerimize ulaşabilirsiniz. Bu hafta Kingdom New Lands oyunu da ücretsiz olmuştu. Kingdom New Lands ücretsiz oyun haberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu haftanın ücretsiz oyunlarından bir diğeri ise 20 Ekim tarihinde yeni oyunu piyasaya sunulacak Amnesia serisinin ikinci oyunu Amnesia: A Machine for Pigs oluyor.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Humble Bundle'dan Ücretsiz 6 Şahane Oyun!

Amnesia: A Machine for Pigs Ücretsiz Oldu!

The Chinese Room tarafından geliştirilen ve ana serinin geliştiricisi ve yapımcısı olan Frictional Games tarafından yayınlanan oyun, Eylül 2013’te piyasaya sunuldu. Tek oyunculu FPS bakış açısına sahip korku-gerilim yapımı, Zengin sanayici Oswald Mandus, korku-gerilim dolu bu oyunda ölüm tehlikesiyle karşı karşıya olan çocuklarını kurtaracak tek kişi.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Xbox Live Gold Eylül 2019 Ücretsiz Oyunları Belli Oldu!

Oyunu Nasıl Alırım?

Oyunu almak için öncelikle buraya tıklayarak oyunun ana sayfasına ulaşın. Ardından Epic Games hesabınız ile giriş yapıp yapmadığınızı kontrol edin. Giriş yapılmamışsa hesabınıza giriş yapın. Sonrasında ”YÜKLE” butonuna tıklayarak işlemleri onaylayın. Onaylama işleminden sonra Amnesia: A Machine for Pigs kalıcı olarak kütüphanenize eklenecektir. Kampanya 15 Ekim – 22 Ekim 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Siz oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Age of Empires 3: Definitive Edition İncelemesi

Kingdom New Lands ücretsiz

Ücretsiz Oyun: Kingdom New Lands Ücretsiz Oldu!