in , , ,

Ücretsiz Oyun: Aztez Ücretsiz Oldu!

Epic Games Store, her hafta sunduğu ücretsiz oyunlarla birlikte oyuncuların gönlünde taht kurmayı başarıyor. 13 Şubat 2020 itibari ile 2 adet oyunu ücretsiz hale getiren Epic Games Store, Kingdom Come Deliverance‘yi ücretsiz yapmıştı ve biz de haberini yazmıştık. O habere gitmek için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.  Kingdom Come Deliverance‘nin yanında Aztez oyunu da ücretsiz oldu. Detaylar haberimizde.

Team Colorblind tarafından geliştirilen ve 1 Ağustos 2017 yılında PlayStation 4, Xbox One, PlayStation Vita, Microsoft Windows, Wii U, Linux ve  Mac OS platformlarına çıkışını yapan Aztez, sıra kaydırmalı ve sıra tabanlı bir strateji oyunu olma özelliğini taşıyor. İspanyol istilasından sonra Aztek imparatorluğu alanlarında yaşanan savaşları konu alır. Oyunun Epic Games üzerinde bulunan resmi tanıtım yazısı şu şekilde:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Star Wars Ekibinden Yenilmezler'e Tebrik Mesajı

İlerlemeli ve sıra tabanlı strateji türlerini eşsiz bir şekilde bir araya getiren Aztez, Aztek İmparatorluğu dünyasında geçmektedir. Son derece teknik, gerçek zamanlı ve ilerlemeli savaş etkinlikleri, büyüyen imparatorluğunda yaşanan sorunları çözecek.

Aztez, Steam üzerinde ve Epic Games Store üzerinde 31 TL fiyat etiketiyle satılmaktaydı. Steam üzerinde fiyatı değişmeyen oyun, 20 Şubat 2020 saat 19.00‘a kadar Epic Games Store üzerinden ücretsiz olarak oyunculara sunulacak. Oyunu bir kere aldığınızda kalıcı olarak kütüphanenizde yer alacak. Oyunun almak için buraya tıkladıktan sonra ”AL’‘ butonuna tıklamanız yeterli olacaktır. İşte oyunun sistem gereksinimleri ve merak edenler için fragman videosu:

ÖNERİLEN:

    • İşletim Sistemi: Windows 7 or Newer
    • İşlemci: 2.5+ GHz Quad core
    • Bellek: 4 GB RAM
    • Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 or better, ATI 7950 or better
    • İlave Notlar: Compatible gamepad (i.e. Xbox 360, Xbox One, PS4, etc)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: Kingdom Come: Deliverance Ücretsiz Oldu!

Half-Life: Alyx’in Çıkış Tarihi Valve Tarafından Resmi Olarak Açıklandı!