in , ,

Ücretsiz Oyun: Cities: Skylines Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Ücretsiz oyun kampanyaları ile oyuncuların ilgisini büyük ölçüde çekmeyi başaran Epic Games‘in oyun mağazası ve kütüphanesi olan Epic Games Store‘da ücretsiz oyun kampanyaları tüm hızıyla aralıksız bir şekilde devam ediyor. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da yılbaşı indirimlerinin yanında her gün bir ücretsiz oyun verecek olan Epic Games’in bugün vereceği ücretsiz oyun Cities: Skylines oluyor. Eğer oyunu yarın saat 19.00’a kadar kütüphanenize eklemeyi başarırsanız  oyuna kalıcı olarak sahip olacaksınız. Oyunu nasıl alabileceğinizi tüm detaylarıyla anlattığımız yazımıza hoş geldiniz!

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  LEGO The Lord of the Rings Humble Bundle'da Ücretsiz Oldu!

Oyun Hakkında:

“Cities: Skylines, klasik şehir kurma simülasyonunun modern bir versiyonudur. Oyun, gerçek bir şehri yaratıp idare etmenin heyecanını ve zorluklarını yaşatabilmek için bir taraftan şehir kurma tecrübesinin oturmuş yapısını korurken diğer taraftan yeni oynanış unsurları sunarak bu tecrübeyi genişletiyor. Oyunda Cities in Motion serisinin yapımcılarının tasarladığı tam teşekküllü bir ulaşım sistemi bulunuyor. Ayrıca oyunu kendi oyun tarzına göre katmanlı ve zorlu bir simülasyon arasında dengeleyebilmeni sağlayan mod desteği de bulunuyor. Tek sınır hayal gücünün sınırları; o yüzden kontrolü eline al ve ulaşabildiğin kadar yükseklere uzan!”

Oyunu Nasıl Alırım?

Oyunu almak için öncelikle buraya tıklayarak oyunun ana sayfasına ulaşın. Ardından Epic Games hesabınız ile giriş yapıp yapmadığınızı kontrol edin. Giriş yapılmamışsa hesabınıza giriş yapın. Sonrasında ”YÜKLE” butonuna tıklayarak işlemleri onaylayın. Onaylama işleminden sonra Cities: Skylines kalıcı olarak kütüphanenize eklenecektir. Bu kampanya sadece 18 Aralık 2020 Saat 18.59‘a kadar geçerli elinizi çabuk tutun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nimo TV’nin 267.000 TL değerindeki LoL: Wild Rift etkinliği başladı

Ücretsiz Oyun: Trials Rising Ubisoft Connect’de Ücretsiz Oldu!