in , ,

Ücretsiz Oyun: Civilization VI Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Muhteşem Kampanyalar Devam Ediyor!

Firaxis Games tarafından geliştirilen ve 2K tarafından yayımcılığı üstlenilen Sid Meier’s Civilization VI, Epic Games Store‘un düzenlediği ücretsiz oyun kampanyalarının yeni oyunu oldu. 219 TL değerindeki oyun belirli bir süreliğine ücretsiz olarak kütüphaneye eklenebilir. Tüm detaylar haberimizde.

Epic Games Store, her hafta yaptığı ücretsiz oyun kampanyalarını sürdürmeye devam ediyor. Geçen hafta mağazasında Grand Theft Auto V: Premium Edition‘u ücretsiz olarak sunmuştu. İlgili haberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.  Epic Store’un bu hafta sunduğu ücretsiz oyun ise Sid Meier’s Civilization oldu. Firaxis Games tarafından geliştirilen oyun, Sıra Temelli bir strateji oyunu ve kendi türünde oldukça popüler yapımlarından bir tanesi. Oyunda kendi imparatorluğumuzu ve kültürümüzü tarihi en büyük liderleriyle mücadele ederek büyütmeye ve dünyaya duyurmaya çalışıyoruz. Bu eşsiz tecrübeyi yaşatan özgün bir strateji oyunu olan Civilization VI’nın Epic Store fiyatı ise normal şartlarda 219 TL idi. Oyunu 28 Mayıs 2020 Türkiye Saati ile 18:00‘a kadar kütüphanenize kalıcı olarak ücretsiz bir şekilde ekleyebilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Call of Duty Modern Warfare'den Avustralya'ya Bağış!

OYUNU NASIL ALIRIM?

Öncelikle oyunun Epic Store sayfasına buraya tıklayarak gidin. Epic Games hesabınız ile giriş yapmadıysanız yapın ve ardından ”YÜKLE” tuşuna basın. Ardından gelen sayfada onaylamayı tamamlayın ve oyunu kalıcı olarak kütüphanenize ekleyin.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Birçok EA Oyunu ve EA Access Steam'e Geliyor!

Siz Civilization VI’nın Epic Store’da ücretsiz olması hakkında ne düşünüyorsunuz? Oyunu edinecek misiniz? Değerli görüşlerinizi yorumlar böllümünden paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

körfez belediyesi espor

Körfez Belediyesi Espor Takımı Kuruyor!

Valorant Tüm Oyuncuların Erişimine Açılıyor!