in , ,

Ücretsiz Oyun: Defense Grid: The Awakening Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Ücretsiz oyun kampanyaları ile oyuncuların ilgisini büyük ölçüde çekmeyi başaran Epic Games‘in oyun mağazası ve kütüphanesi olan Epic Games Store‘da ücretsiz oyun kampanyaları tüm hızıyla aralıksız bir şekilde devam ediyor. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da yılbaşı indirimlerinin yanında her gün bir ücretsiz oyun verecek olan Epic Games’in bugün vereceği ücretsiz oyun Defense Grid: The Awakening oluyor. Eğer oyunu yarın saat 18.59’a kadar kütüphanenize eklemeyi başarırsanız  oyuna kalıcı olarak sahip olacaksınız. Oyunu nasıl alabileceğinizi tüm detaylarıyla anlattığımız yazımıza hoş geldiniz!

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  eFootball Pro Evolution Soccer 2020'nin Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Oyun Hakkında:

“Defense Grid: The Awakening, her beceri seviyesinden oyunculara hitap eden nihai kule savunma oyunudur. Bir düşman ordusu istilası yaşanıyor ve üssün etrafına stratejik olarak savunma kuleleri inşa ederek onları durdurmak oyuncuya kalmış durumda.”

Oyunu Nasıl Alırım?

Oyunu almak için öncelikle buraya tıklayarak oyunun ana sayfasına ulaşın. Ardından Epic Games hesabınız ile giriş yapıp yapmadığınızı kontrol edin. Giriş yapılmamışsa hesabınıza giriş yapın. Sonrasında ”YÜKLE” butonuna tıklayarak işlemleri onaylayın. Onaylama işleminden sonra Defense Grid: The Awakening kalıcı olarak kütüphanenize eklenecektir. Bu kampanya sadece 21 Aralık 2020 Saat 18.59‘a kadar geçerli elinizi çabuk tutun!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yeni Yıl Wolfteam’de Fırsat Dolu Etkinliklerle Kutlanacak

Hoşça kalın