in , ,

Ücretsiz Oyun: Destiny 2 Ücretsiz Oldu!

Blizzcon 2018 etkinliğinden elde edilen bilgilere göre Destiny 2, 18 Kasım’a kadar Battle.net hesabı olan herkese hediye edilecek.

İlk olarak 6 Eylül 2017’de piyasaya çıkışını gerçekleştiren ve Halo serisinden tanıdığımız Bungie tarafından geliştirilen Destiny 2, ilk oyununun üstüne çok şey koyarak başarılı bir yol izlemeyi başarmıştı. Eylül ayında PS Plus kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulan Destiny 2 resmi olarak Blizzard’ın Battle.net platformu üzerinden satılıyordu. Bugün başlayan Blizzcon 2018 etkinliğinde, Destiny 2’nin PC sürümünün 18 Kasım’a kadar Battle.net hesabına giriş yapan herkese hediye olarak gönderileceği açıklandı. Oyunun tam sürümüne erişim sağlayabileceksiniz ancak DLC içerikleri isterseniz satın almanız gerekecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Thaldrin'den Önemli Açıklama!

NASIL ALINIR?

İlk olarak yapmanız gereken bir Battle.net hesabı açmak. Varsa bu adımı geçebilirsiniz. Buradan My Account kısmına giderek Create A Free Account butonuna tıklayıp hesap oluşturduktan sonra ikinci adıma geçebiliriz. Hesap kısmına gelip My Gift kısmına gidin ve claim butonuna basın. Hediyenizi almak için SMS korumasını etkinleştirmeniz gerekiyor, bu da size üstte uyarı olarak gösterilecek. Uyarıya tıklayarak otomatik olarak SMS koruması oluşturma sayfasına yönlendirileceksiniz. Ve evet, artık Destiny 2’nin tam sürümüne ücretsiz olarak sahipsiniz!

2 Yorum

Bir Cevap Yaz
  1. arkadaşlar ben tel doğrulaması yapmadan alabildim. blizzard uygulamasından nickinize tıklayın gifts deyin. (bende birkaç kez hata verdi sürekli tekrar deneye basın.) destiny 2 çıkacaktır claim deyin

  2. bu siteyi çok seviyorum sayenizde keşke oynasam dediğim bir çok oyunun ücretsiz oluşundan haberdar oluyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz İçerik: Epic Games’ten Geliştiricilere Dev Kıyak!

Bilgisayarınızdaki Oyunu Başka Bir Bilgisayara Taşımak Mümkün Mü?