in , ,

Ücretsiz Oyun: Drawful 2 Steam ve Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Uzun zamandan beri gündemde olan Covid-19 Coronavirüs salgını sebebiyle çoğu dijital oyun mağazası çokça oyunu ücretsiz olarak evinde kalarak karantina dönemi geçiren oyunculara sunuyor. Bu mağazalardan en popülerleri ise bildiğiniz üzere Steam ve Epic Store. Her iki platformda da ücretsiz olarak sunulan oyunumuzun adı Drawful 2. Detaylar haberimizde.

Drawful 2, Jackbox Games tarafından geliştirildi ve yayınlandı. 21 Haziran 2016’da piyasaya çıkan oyunumuz  temelinde bir çizim oyunu. Mekanik olarak popüler rakibi Gartic.io’ya göre çok daha fazla mizah ve komiklik içeren oyunumuzun bir eksiği de sadece İngilizce dilini desteklemesi. Drawful 2, Epic Games Store üzerinde 29 TL fiyat etiketiyle, Steam‘de ise 18 TL fiyat etiketiyle satılmaktaydı. Oyun Epic Games Store’da 9 Nisan 2020 saat 18:00‘a kadar, Steam’de ise 11 Nisan 2020 saat 8:00‘a kadar ücretsiz olarak edinilebilecek.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Razer’ın Oyuncu Temalı Monitörü Satışa Sunuluyor!

Drawful 2′nin Epic Games Store sayfasına buradan, Steam sayfasına ise buradan ulaşabilirsiniz.Her iki platformda da fiyat etiketinin çevresinde bulunan ekle, yükle vb. butona tıklayarak oyunu ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyip ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: Tormentor X Punisher Ücretsiz Oldu!

Mansur Yavaş’tan Espor Atılımı!