in , ,

Ücretsiz Oyun: Enter The Gungeon Epic Store’da Ücretsiz!

Ücretsiz oyun kampanyaları ile oyuncuların gönlünde taht kurmayı başarmış Epic Games‘in oyun mağazası ve kütüphanesi Epic Games Store‘da ücretsiz oyun kampanyaları tüm hızıyla düzenli bir şekilde devam ediyor. Bu haftanın iki oyunundan birisi Enter The Gungeon oluyor. Detaylar haberimizde.

Epic Games Store’da oyuncuların en çok ilgi gösterdiği ücretsiz oyun kampanyaları tüm hızıyla her hafta düzenli bir şekilde devam ediyor. Bu haftanın iki oyunundan birisi olan Enter The Gungeon, Dodge Roll tarafından geliştirildi ve Hotline Miami ve son dönemde oldukça popüler olan Fall Guys’ın yapımcılığını üstlenen Devolver Digital tarafından yayınlandı. 5 Nisan 2016‘da çıkışını yapan Enter The Gungeon, bir zindanda geçiyor. Tür olarak zindan tarama oyunu olarak tanımlanıyor. Oyunun Epic Games Store tanıtım yazısı ise şu şekilde:

Kurşun cehennemi zindan tarama oyunu olan Enter the Gungeon’da bir uyumsuzlar çetesi, kendilerini aklamak için ateş ederek, yağmalayarak, hileyle atlatarak ve elini masaya vurarak efsanevi Gungeon’un nihai hazinesine ulaşmayı amaçlar: geçmişi öldürebilen silah. Bir kahraman seçin veya eşli oyunda takıma katılın.

Oyunu Nasıl Alırım?

Oyunu almak için öncelikle buraya tıklayarak oyunun ana sayfasına ulaşın. Ardından Epic Games hesabınız ile giriş yapıp yapmadığınızı kontrol edin. Giriş yapılmamışsa hesabınıza giriş yapın. Sonrasında ”YÜKLE” butonuna tıklayarak işlemleri onaylayın. Onaylama işleminden sonra Enter The Gungeon kalıcı olarak kütüphanenize eklenecektir. Kampanya 20 Ağustos 2020 – 27 Ağustos 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Deathloop’un 2021 Yılına Ertelendiği Açıklandı!

Ücretsiz Oyun: God’s Trigger Epic Store’da Ücretsiz!