in , ,

VAY BEVAY BE KIZGINKIZGIN ÜzgünÜzgün WTFWTF

Ücretsiz Oyun: Epic Games Store’da 3 Farklı Oyun Ücretsiz Oldu!

Ücretsiz oyun kampanyalarıyla oyuncuların gönlünde taht kurmayı başaran Epic Games‘e ait oyun mağazası ve kütüphanesi Epic Games Store‘da ücretsiz oyun kampanyaları tüm hızıyla devam ediyor. Geçen hafta Next Up Hero ve Tacoma adlı oyunları ücretsiz veren Epic Games Store, bu hafta birbirinden farklı 3 oyunu ücretsiz olarak veriyor. İşte bu haftanın ücretsiz oyunları:

20XX

 • Geliştirici: Batterystaple Games, Fire Hose Games
 • Çıkış Tarihi: 12 Ekim 2016 (Erken Erişim – Steam)
 • Tür: Aksiyon, Platform, Roguelike
 • Kampanya Geçerlilik Tarihi: 30 Temmuz – 6 Ağustos 2020

Amerikan bağımsız video oyun geliştirici stüdyoları olan Batterystaple Games ve Fire Hose Games tarafından geliştirilen Roguelike aksiyon türünde bir platform oyunu olan 20XX, Tam Co-op destekli, zıplama, ateş etme, çeşitli seviyeleri geçerek yeni yetenekler toplanan  ve zorlu bosslara sahip bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Atmosferi gereği oldukça hızlı, eğlenceli ve göz kamaştıran bir yapıya sahip. Oyunu ücretsiz olarak almak için buraya tıkladıktan sonra giriş yaptığınız Epic Games hesabıyla ”YÜKLE” butonuna basmanız yeterli olacaktır.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Call of Duty Modern Warfare Multiplayer Fragmanı Geldi!

BARONY

 • Geliştirici: Turning Wheel LLC
 • Çıkış Tarihi: 23 Haziran 2015
 • Tür: Roguelike, FPS, RYO
 • Kampanya Geçerlilik Tarihi: 30 Temmuz – 6 Ağustos 2020

Turning Wheel LLC  tarafından geliştirilen ve yayınlanan Roguelike FPS-RYO oyunu Barony, Co-op destekli bir yapım olarak karşımıza çıkıyor. Baron Herx Hamlet, her yeri kendi Barony’si ilan etmiş ve kötü zindanlara sahip. Oyunda amacımız bu zindanlarda zorlu mücadeleler vermek. Oyun İnternet veya LAN üzerinden 4 kişiye kadar Co-op olarak oynanabiliyor. Oyunu ücretsiz olarak almak için buraya tıkladıktan sonra giriş yaptığınız Epic Games hesabıyla ”YÜKLE” butonuna basmanız yeterli olacaktır.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Ücretsiz Oyun: The Long Dark Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

SUPERBROTHERS: SWORD & SWORCERY EP

 • Geliştirici: Capybara Games
 • Çıkış Tarihi: 16 Nisan 2012
 • Tür: Bağımsız, Macera, Tek Oyunculu
 • Kampanya Geçerlilik Tarihi: 30 Temmuz – 6 Ağustos 2020

Capybara Games tarafından geliştirilen keşif türünde bağımsız macera oyunu Superbrothers Sword  & Sworcery EP’de efsanevi bir dünyada kılıcımızı kullanarak savaşıp mistik sırları çözmeye çalışıyoruz. Bu eşsiz macerada gezgin bir savaşçı keşişin görevini tamamlamasına yardım ediyoruz. Oyunu ücretsiz olarak almak için buraya tıkladıktan sonra giriş yaptığınız Epic Games hesabıyla ”YÜKLE” butonuna basmanız yeterli olacaktır.

Bu haftanın ücretsiz Epic Games Store oyunları bu şekildeydi. Siz oyunlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sekiro: Shadows Die Twice’ın Satışları 5 Milyonu Aştı!

Riverbond İncelemesi