in , , ,

Ücretsiz Oyun: For Honor Ücretsiz Oldu!

Ubisoft E3 konferansı sonrası sürpriz bir biçimde For Honor: Starter Edition‘u ücretsiz olarak oyunculara sundu. For Honor’un fiyat bakımından daha uygun bir sürümü olan Starter Edition’un pahalı sürümünden tek farkı daha az karakter ve daha az özellik içermesi.

For Honor: Starter Edition’u ücretsiz kalıcı olarak Uplay hesabınıza eklemek için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Tom Clancy's Rainbow Six Siege'in Yeni Operatörü: Jackal ve Mira

OYUNU NASIL ALIRIM?

Oyunu alabilmeniz için öncelikle Ubisoft‘un platformu olan Uplay için bir hesaba sahip olmanız gerekiyor. Çünkü oyun Uplay kütüphanenize eklenecek. Aşağıdaki adresten siteye ulaşıp, ”Register For PC” yazısına tıklayıp Uplay hesabınıza giriş yapmanız yeterli. Oyunu aldıktan sonra Uplay üzerinden indirip oynayabilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  NBA 2K20 Steam'de %92 İndirim İle 20 TL'ye Düştü!

Oyunu buradan ya da yandaki ”Oyunu al” butonuna tıklayarak ulaşabileceğiniz sayfadan yukarıdaki adımları izleyerek alabilirsiniz. Oyunu aldığınızda sürekli sizde kalacak. İyi oyunlar…

 

NOT: Kampanya 18 Haziran 2018’e kadar geçerli. O tarihe kadar herkes hesabına oyunu ekleyebilir. Ekledikten sonra oyun sürekli olarak hesabınızda kalacak.

YORUMLAR

Bir Cevap Yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: Ziggurat Ücretsiz Oldu!

Ücretsiz Oyun: Quake Champions Ücretsiz Oldu!