in , ,

Ücretsiz Oyun: Ghostbusters: The Video Game Remastered Epic Store’da Ücretsiz Oldu!

Ücretsiz oyun kampanyaları ile oyuncuların ilgisini büyük ölçüde çekmeyi başaran Epic Games‘in oyun mağazası ve kütüphanesi olan Epic Games Store‘da ücretsiz oyun kampanyaları tüm hızıyla aralıksız bir şekilde devam ediyor. Bu hafta Epic Games Store‘un sunduğu iki ücretsiz oyundan biri Ghostbusters: The Video Game Remastered oluyor. Oyunu nasıl alabileceğinizi tüm detaylarıyla anlattığımız yazımıza hoş geldiniz!

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Yeni NFS oyunu Need for Speed Heat Duyuruldu!

Oyun Hakkında:

“Herkes tarafından sevilen ve eleştirmenlerden tam not alan Ghostbusters video oyunu geri döndü ve Epic Games Store için yenilendi! Proton çantanızı bir kez daha takın ve New York’u kurtarma mücadelesi verirken orijinal ekibin sesi ve tasvirlerinin yer aldığı macerada Ghostbusters’a katılın!”

Oyunu Nasıl Alırım?

Oyunu almak için öncelikle buraya tıklayarak oyunun ana sayfasına ulaşın. Ardından Epic Games hesabınız ile giriş yapıp yapmadığınızı kontrol edin. Giriş yapılmamışsa hesabınıza giriş yapın. Sonrasında ”YÜKLE” butonuna tıklayarak işlemleri onaylayın. Onaylama işleminden sonra Ghostbusters: The Video Game Remastered kalıcı olarak kütüphanenize eklenecektir. Kampanyanın 29 Ekim – 5 Kasım 2020 tarihleri arasında geçerli olacağını da belirtelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Xbox Game Pass’e Kasım Ayının Başında Eklenecek ve Çıkartılacak Oyunlar!

Ücretsiz Oyun: Blair Witch Epic Store’da Ücretsiz Oldu!