in , ,

Ücretsiz Oyun: God’s Trigger Epic Store’da Ücretsiz!

Ücretsiz oyun kampanyaları ile oyuncuların gönlünde taht kurmayı başarmış Epic Games‘in oyun mağazası ve kütüphanesi Epic Games Store‘da ücretsiz oyun kampanyaları tüm hızıyla düzenli bir şekilde devam ediyor. Bu haftanın iki oyunundan bir diğeri God’s Trigger oluyor. Detaylar haberimizde.

Epic Games Store’da oyuncuların en çok ilgi gösterdiği ücretsiz oyun kampanyaları tüm hızıyla her hafta düzenli bir şekilde devam ediyor. Bu haftanın iki oyunundan biri diğeri olan God’s Trigger, One More Level tarafından geliştirildi ve Techland tarafından yayıncılığı üstlendi.  Aksiyon- Rogue Like bir oyun türüne sahip yapım, yapısı bakımından oldukça fazla şiddet ve kan içerikli olarak karşımıza çıkıyor. Oyunun Epic Games Store resmi tanıtım yazısı ise şu şekilde:

Abartılı bir kan ve patlama gösterisinde düşmanları hız ve keskinlikle doğra. Tek başına veya başkalarıyla oyna, anlık kararlar ver, mermilerden kaçın, silahları ve yetenekleri kullanarak mümkün olan en açık şekilde dehşet saç.

Oyunu Nasıl Alırım?

Oyunu almak için öncelikle buraya tıklayarak oyunun ana sayfasına ulaşın. Ardından Epic Games hesabınız ile giriş yapıp yapmadığınızı kontrol edin. Giriş yapılmamışsa hesabınıza giriş yapın. Sonrasında ”YÜKLE” butonuna tıklayarak işlemleri onaylayın. Onaylama işleminden sonra God’s Trigger kalıcı olarak kütüphanenize eklenecektir. Kampanya 20 Ağustos 2020 – 27 Ağustos 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Wolfteam Zaitsev Turnuvasında Son 32 Tur!

Siz Epic Games Store’da bu hafta ücretsiz olarak sunulan yapımlar hakkında ne düşünüyorsunuz? Değerli görüşlerinizi yorumlar kısmında bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: Enter The Gungeon Epic Store’da Ücretsiz!

LoL 10.17 Yama Notları Özeti | 10.16b Yama Ortası Güncellemesi