in , , ,

Ücretsiz Oyun: GoNNER Ücretsiz Oldu!

Epic Games Store her hafta ücretsiz oyunlar dağıtmaya devam ediyor. Bu haftanın ilk ücretsiz dağılan oyunu Offworld Trading Company olmuştu. İlgili haberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu haftanın ikinci ücretsiz oyunu ise GoNNER oldu. Detaylar haberimizde.

Art in Heart tarafından geliştirilen ve Raw Fury tarafından yayınlanan roguelike video oyunu GoNNER, ilk olarak 12 Ekim 2016‘da piyasaya sürüldü. Unity oyun motoruyla geliştirilen oyun şu an Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, macOS ve Linux platformlarında oynanabiliyor. Oyunun Epic Games Store fiyatı 18 TL olarak belirlenmişti. 12 Mart 2020‘ye kadar oyun ücretsiz olarak dağıtılacak. Oyunun Epic Games Store resmi tanıtım yazısı ise şu şekilde:

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  Bossa Studios'un Yeni Oyunu Belli Oldu: Pigeon Simulator!

GoNNER, rogue benzeri unsurlarla prosedürel olarak oluşturulan, skor tabanlı ve zorlu bir platform oyunudur. Öte yandan GoNNER, Ikk, Death ve Sally adlı bir uzay balinası arasındaki arkadaşlığı anlatan bir hikâyedir.

GoNNER’ın Epic Games Store sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Fiyat yazan yerin hemen altında bulunan ”AL” butonuna tıklayarak işleminizi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Oyunun fragman videosu sizlerle:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ücretsiz Oyun: Offworld Trading Company Ücretsiz Oldu!

Nvidia GeForce Now 2K Games Desteğini de Kaybetti!