in , ,

Ücretsiz Oyun: Guns of Icarus Alliance Ücretsiz Oldu!

Steam’de 24.00TL’ye satılan Guns of Icarus Alliance ücretsiz oldu! Guns of Icarus Alliance hakkında: Oyun sizleri Steampunk dünyasında hava muharebelerine sokuyor. Co-op destekli oyunu ister PVP ister yapay zekasına karşı da oynayabilirsiniz.  Nasıl alabileceğinizi tüm ayrıntılarıyla yazımızda anlattık.

Ücretsiz oyunlar dağıttıkça duyurduğumuz sitelerden biri olan Humble Bundle bir defa daha birçok oyuncuyu gülümsetiyor. Guns of Icarus Alliance kısa bir süre için Humble Bundle üzerinden ücretsiz alınabilir oldu. 00.00$’a oyunu aldıktan sonra siteden Steam aktivasyon kodunu alarak oyunu Steam hesabınıza ekleyebilirsiniz.

İlgini Çekebileceğini Düşündük:  LoL Türkiye Büyük Finali İçin Son Düzlüğe Girildi

Oyunu Hesabıma Nasıl Eklerim?

Öncelikle bir Humble Bundle hesabına sahip olmanız gerekmektedir. Ardından oyunun Humble Bundle mağaza sayfasına giderek (görsele veya yazıya tıklayarak ulaşabilirisiniz) oyunu sepetinize eklemeniz ve “satın al” demeniz gerekmektedir. Oyunu ücretsiz aldıktan sonra yönlendirildiğiniz sayfada veya size gelecek olan mailde oyunun Steam aktivasyon koduna ulaşabilirsiniz. Kodu aldıktan sonra Steam istemcinizi açıp, sol alt taraftan // +Oyun Ekle >  Steam‘de Ürün Etkinleştir // seçeneklerinden ilerleyip kodunuzu girebilirsiniz. Oyun artık kalıcı olarak hesabınıza eklenmiş olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

PUBG ETKİNLİK MODU | PGI 2018 | 27-30 TEMMUZ 2018

RIOT PIN ŞİMDİ TÜM ŞOK MAĞAZALARINDA!